Hlavná stránka
Dnes má meniny Branislava, Bronislava, pošlite pozdrav!
Profituj.com na Facebooku

Čo nového - aktuálne informácie

LIFESTYLE

 Aktuálne informácie - lifestyle (1/4)

Najlepšie darčeky pre fanúšika Harryho Pottera!

14.12.2018, 02:30čítajte viac ...
Z obrovského množstva produktov na internete sme pre Vás vybrali tie najlepšie. Ponorte sa do sveta Harryho Pottera a pozrite si skvelé magické darčeky, ktoré Vám tento čarodejnícky svet budú pripomínať!  
celý článok ...

Vianočný fondán bez lepku

13.12.2018, 02:49čítajte viac ...
Bezlepkový recept na Vianočné sladkosti vhodný pre celiatikov ale aj tých, ktorí majú radi zdravé recepty  
celý článok ...

Sušené ozdoby: přírodní ozdoba do interiéru

13.12.2018, 12:05čítajte viac ...
Sušení bylo odedávna jednou z možností, jak si uchovat přírodní i živočišné materiály po delší dobu. Určitě by mám mnohé řekly staré baby bylinkářky, ale protože nechceme bylinkami léčit, ale zdobit, musíme si poradit bez nich.  
celý článok ...

Je mulčování moderní způsob pěstování?

13.12.2018, 12:00čítajte viac ...
„Mulčování je moderní způsob pěstování,“ slyšel jsem zpoza plotu odpověď na otázku malé dívky, proč je kolem zeleniny na zemi sláma. Přišla na návštěvu a při procházce zahradou ji překvapilo, že je to tam jiné, než je zvyklá u nich doma. Všechny rostliny, jahody i zelenina, mají své vyhrazené místo, ale místo holé zemi, po níž se chodí, pravda pouze pokud není po dešti, je okolo stonků všude sláma po zemi. Člověk se až bojí vstoupit tam.  
celý článok ...

Střelec ze Štrasburku měl křičet Alláhu akbar. Možná už není ve Francii, Německo má pohotovost

12.12.2018, 03:54čítajte viac ...
Stovky pracovníků francouzských bezpečnostních složek ve středu ráno pokračovaly v pátrání po 29letém muži, který je podezřelý, že v úterý večer zastřelil tři lidi v centru Štrasburku. Místní úřady upřesnily, že kromě toho utrpělo zranění 14 osob, sedm z nich vážná. Náměstek ministra vnitra Laurent Nunez informoval, že vyšetřovatelé zadrželi pětici osob, hlavní podezřelý Chekatt Cherif by už ale prý mohl být mimo Francii.  
celý článok ...

Jablko Belmac a jeho zaujímavosti

12.12.2018, 03:41čítajte viac ...
Jablká Belmac takmer neobsahujú bielkoviny, majú však vysoký obsah vody, málo sacharidov a v šupke nepatrné množstvo vody. Mimoriadne bohaté sú na vitamíny a stopové prvky. Jablká majú vysoký obsah draslíka. Jablko obsahuje až 30% vlákniny.  
celý článok ...

Pod našimi nohami žijú zombie baktérie

11.12.2018, 05:31čítajte viac ...
Pod našimi nohami, presnejšie pod povrchom Zeme žije obrovské množstvo baktérií, o ktorých sme doteraz vôbec nevedeli. Takzvaná "hlboká biosféra" sa nachádza až niekoľko kilometrov pod zemským povrchom. Tento nález môže zmeniť pohľad na pôvod života na našej planéte.  
celý článok ...

Jablká Belmac, zázrak medzi odrodami!

11.12.2018, 09:20čítajte viac ...
Jedno jablko Belmac denne, a ste za vodou, aspoň čo sa zdravia týka. To, že schrúmať denne jedno jabĺčko sa vám odrazí na fyzickom i psychickom zdraví, je pomerne známy výrok. Je však pravdivý?  
celý článok ...

Najvyššiu rozhľadňu na Slovensku vybudujú na Horehroní m (+MAPA) - mybystrica.sme.sk

10.12.2018, 08:36čítajte viac ...
Turistická rozhľadňa na Horných lazoch bude merať takmer 40 metrov.  
celý článok ...

Ako si vybrať vhodné škrabadlo a škrabací strom pre mačky

10.12.2018, 12:31čítajte viac ...
Škrabadlá pre mačky a mačacie stromy sú dostupné v rôznych veľkostiach, tvaroch a materiáloch. Poradíme vám, ktoré z nich sú pre mačky najvhodnejšie.  
celý článok ...
 
1  2  3  4 Stránka 1 z 4
 
Zamestnanecká zónaCopyright © 2018 Reklamná agentúra PROFIT (Naša agentúra neručí za obsah príspevkov v inzerátoch a diskusiách), Externá grafika © webdesignhot