Hlavná stránka
Dnes má meniny Vendelín, pošlite pozdrav!
Profituj.com na Facebooku

Čo nového - aktuálne informácie

LIFESTYLE

 Aktuálne informácie - lifestyle (1/4)

Neuschwanstein a Norimberg – víkend v Nemecku

19.10.2018, 09:15čítajte viac ...
Neuschwanstein je jedno z miest kam sme sa vždy chceli ísť pozrieť. Je naozaj taký krásny, ako na obrázkoch? Ale bol proste ďaleko. Stále nám to nevychádzalo. Až doteraz. Boli sme v Prahe ,ale počasie štrajkovalo. Nemalo zmysel tam ostávať, a tak padlo rozhodnutie. Ideme tam. Keďže toto rozhodnutie prišlo približne o 19:00, nemalo zmysel ísť rovno tam. Vymyslel som preto zastávku v Norimbergu. Ja som tam už pár krát bol. Majka nie. A ako bolo?  
celý článok ...

Bio kozmetika a prírodná kozmetika

18.10.2018, 09:43čítajte viac ...
Veľa ľudí sa pýta, prečo používať bio a prírodnú kozmetiku. Aké má táto kozmetika benefity? Nie je za jej masívnou propagáciou len reklama a snaha prilákať zákazníkov?  
celý článok ...

10 otázok o kojení, na ktoré (ne)poznáte odpoveď

18.10.2018, 07:35čítajte viac ...
Môžem kojiť keď .... ? Poznáte odpovede na najčastejšie otázky o kojení?  
celý článok ...

Bolesti hlavy, málo energie a suchá pokožka? Dodajte telu železo!

18.10.2018, 03:22čítajte viac ...
Možnými príznakmi nedostatku železa sú letargia, únava, bolesti hlavy a závraty. Medzi ďalšie znaky nedostatočného príjmu železa patrí suchá pokožka, lámavé nechty a vypadávanie vlasov. Tieto symptómy zahŕňajú taktiež horší zdravotný stav, nesústredenosť a nižší pracovný výkon.  
celý článok ...

Všetky opory sú už zelené

18.10.2018, 01:42čítajte viac ...
Na jar sa v záhrade všetko zazelená. A zelenú farbu dostali aj opory na rastliny. Využil som čas, kedy sú kvety ešte malé alebo zelenina ešte nie je zasiata a pripravil všetko na nadchádzajúcu sezónu. A len aby to všetko dobre vyzeralo nebol jediný dôvod.  
celý článok ...

Jednoduchý stolík z malej palety

18.10.2018, 01:28čítajte viac ...
Niekedy potrebujeme v záhrade jednoduchý stolík, na ktorom by sme mohli presadiť rastliny v kvetináči, nakrájať zeleninu na olovrant alebo opraviť nejaký stroj. Prípadne príručný stolík pri grilovaní. Vlastne stolčekov v záhrade a pri dome nie je nikdy dosť. Aby sme nemuseli stále dokupovávať stolčeky v obchodoch alebo z tých súčasných stále niečo niekam prekladať, môžeme zmajstrovať malý stolík z jednorázovej malej palety, ktorú získame od ...  
celý článok ...

Hallstatt – dedinka ako z rozprávky

18.10.2018, 06:40čítajte viac ...
Hallstatt je malé a malebné mestečko. Okrem toho, že ho okopírovali Čínania, tak je Hallstatt známy najmä ťažbou soli. Dedinka leží na brehu jazera Hallstätter See, a okolie dotvárajú obrovksé kopce. Priestoru tu nie je na rozdávanie, a preto sú domčeky natlačené na seba a kaskádovito sa zarezávajú do priľahlého brala. Atmosféru dotvárajú úzke romantické uličky,.  
celý článok ...

Zakladanie a starostlivosť o trávnik

17.10.2018, 02:42čítajte viac ...
Ako založiť trávnik a ako sa oň starať  
celý článok ...

Oslabená imunita? Naštartujte ju s účinným vitamínom C

17.10.2018, 11:02čítajte viac ...
To, že je vitamín C prospešný a potrebný pre naše telo je jasné. Väčšina živočíchov svoju potrebu vitamínu C, odborne nazývanému aj kyselina askorbonová, napĺňa prostredníctvom autonómnej syntézy.  
celý článok ...

Pripravte sa na zimu a naložte si kapustu, tradične i moderne

17.10.2018, 10:53čítajte viac ...
Chutné dobroty do vašej kuchyne.  
celý článok ...
 
1  2  3  4 Stránka 1 z 4
 
Zamestnanecká zónaCopyright © 2018 Reklamná agentúra PROFIT (Naša agentúra neručí za obsah príspevkov v inzerátoch a diskusiách), Externá grafika © webdesignhot