Hlavná stránka
Dnes má meniny Vratislav/Vratislava, pošlite pozdrav!
Profituj.com na Facebooku

Čo nového - aktuálne informácie

LIFESTYLE

 Aktuálne informácie - lifestyle (1/4)

Osobný tréner prezradil čo sa s vaším telom deje ak cvičíte po opici

17.06.2018, 09:39čítajte viac ...
Nenechajte sa zavádzať mýtom o „vypotení“.  
celý článok ...

Ty nejlepší informace na cesty

17.06.2018, 01:28čítajte viac ...
Docela užitečný seznam dobrých zdrojů informací na dovolenou. Kde najít jízdní řády, mapy, informace o zemích, levné letenky apod.  
celý článok ...

12 tipov kam sa vybrať v lete na dovolenku od slovenských travel blogerov

15.06.2018, 08:57čítajte viac ...
Leto, prázdniny a obdobie dovoleniek už nezadržateľne klope na dvere. Mnoho ľudí preto rozmýšľa, kam sa vybrať v lete na dovolenku. V dnešnom článku si preto predstavíme pár destinácií, kam sa oplatí ísť. Pozreli sme sa na ne očami slovenských blogerov, ktorých sme vyspovedali a vznikol z toho zaujímavý mix destinácií. Máme tu nie len tradičné destinácie, ale i miesta, ktoré by vás pri pomyslení na leto nenapadli.  
celý článok ...

Niečo sa deje a niečo sa nedeje

15.06.2018, 12:22čítajte viac ...
Niečo sa deje a niečo sa nedeje  
celý článok ...

11 tipov pre ekologické materstvo bez odpadu

14.06.2018, 03:56čítajte viac ...
Materstvo je malá ekologická katastrofa. Okolo malých detí sa zväčša množí záľaha špecializovaných produktov, ktoré sa využívajú (keďže bábo rastie) len veľmi krátku dobu. Vecičky sa rýchlo menia na nepotrebnosti, prípadne nežiadúci odpad, ktorý sa v prírode rozkladá stovky rokov. Tento článok nie je o tom, že sa máte vrátiť do jaskyne a loviť mamuty. Tento článok je o tom, ako žiť tak, aby sme sa mohli vlastným deťom pozrieť o pár rokov do očí.  
celý článok ...

Keď si celebrity robia srandu z fanúšikov

14.06.2018, 01:06čítajte viac ...
Aj celebrity majú zmysel pre humor. A ukazujú nám to vo veľkom štýle. Takto to vyzerá, keď si robia srandy zo svojich fanúšikov.  
celý článok ...

Púpavové víno pomôže pri problémoch s pankreasom aj zníži vysoký tlak

14.06.2018, 08:50čítajte viac ...
Púpava obsahuje veľa dôležitých vitamínov a minerálov, napríklad vitamín B6, tiamín, riboflavín, vitamín C, železo, vápnik, draslík, zinok, horčík a kyselinu listovú. Pôsobí močopudne, čo jej dobré pre obličky, podporuje vylučovanie žlče, detoxikáciu pečene, znižuje krvný cholesterol a pomáha pri alergiách. Dôležité však je nezbierať ju na znečistených miestach, napríklad pri ceste. Listy sa zbierajú pred kvitnutím, koreň na jar a jeseň.  
celý článok ...

Domy z kameňa a dreva - jedinečné čaro a spoľahlivosť

14.06.2018, 08:25čítajte viac ...
Pri prechádzkach na dovolenke v stredozemí väčšinou obdivujeme krásu kamenných domov, ktorými sú tieto miesta povestné. Naopak v škandinávskych krajinách nás berú za srdce zrubové obydlia, kde hrá prím drevo. Keďže žijeme v krajine, ktorá je akýmsi stredom medzi horúcim juhom a chladným severom, nemalo by byť nič nezvyčajné, ak by sa trendom u nás stali domy, postavené spolovice z kameňa a spolovice z dreva.  
celý článok ...

Ako si vychutnať pohárik alkoholu bez zrujnovania veškerej snahy vo fitku

13.06.2018, 09:59čítajte viac ...
Či už sa snažíte nabrať svalovú hmotu, schudnúť, alebo jednoducho žiť zdravšie, vyžaduje si to čas a odhodlanie.  
celý článok ...

ZNOVUZRODENIE S UVOĽŇUJÚCOU MASÁŽOU BYLINNÝMI VRECÚŠKAMI

13.06.2018, 04:34čítajte viac ...
Ak mávate často pocit stresu najlepším a ideálnym riešením je uvoľňujúca masáž. V našom salóne sa môžete spoľahnúť na rodené thajské masérky, ktoré vám pomôžu dosiahnuť všetko, po čom túži vaše telo i duša. Jednou z mnohých oslobodzujúcich je tiež výnimočná thajská masáž bylinnými vrecúškami.  
celý článok ...
 
1  2  3  4 Stránka 1 z 4
 
Zamestnanecká zónaCopyright © 2018 Reklamná agentúra PROFIT (Naša agentúra neručí za obsah príspevkov v inzerátoch a diskusiách), Externá grafika © webdesignhot