Čo nového - aktuálne informácie

LIFESTYLE

 Aktuálne informácie - lifestyle (1/4)

7 Zvykov najbohatších ľudí na svete

24.04.2018, 07:55čítajte viac ...
Bohatí a úspešní ľudia preukazujú rozdielne správanie a atribúty ako ľudia, ktorí žijú v chudobe. Aké sú tieto vlastnosti? Tu je 7 vlastností, ktoré pochádzajú z 5 – ročného pozorovania Existujú zvyky, ktoré bohatí ľudia trvale vykonávajú a ovplyvňujú ich úspech? Existujú nejaké črty alebo stratégie, ktoré môžeme začleniť do našich každodenných životov, ktoré nám môžu poskytnúť väčšiu šancu na finančný úspech?  
celý článok ...

Loki je najnevrlejšia mačka, akú ste videli

24.04.2018, 01:40čítajte viac ...
Poznáte tzv. Grumpy cat? Známa nevrlá mačka, z ktorej sa všetci smejú, keďže vyzerá akoby bola stále naštvaná. Predstavujeme vám Lokiho, najnevrlejšiu mačku na svete, na ktorú nemá ani Grumpy cat.  
celý článok ...

Vodovodné batérie už dávno nie sú len nutnosťou

24.04.2018, 11:39čítajte viac ...
Mnoho ľudí si stále predstavuje akúkoľvek vodovodnú, drezovú, umývadlovú, sprchovú atď batériu ako takú tu klasickú chrómovú odpudivú vec všedného tvaru a využitia. Už dávno to však nie je skutočnosť.  
celý článok ...

Primátor poľského mesta Tadeusz Ferenc: Som hrdý na Rzeszów

24.04.2018, 08:34čítajte viac ...
Kúsok od slovenských hraníc je mesto, ktoré sa oplatí spoznať aj Slovákom.  
celý článok ...

Nástenné hodiny ODISTUDIO – ručná práca renomovaných dizajnérov

24.04.2018, 08:32čítajte viac ...
Hodiny, hodinky, nástenné hodiny a podobne boli súčasťou života ľudí už od pradávna. Predsa len jedná sa o dôležitú veličinu – čas, pomocou ktorého sa človek riadi prakticky pri všetkom. Či už sa jednalo o poľnohospodárstvo, siatie, žatvu, presun, očakávanie ročných období a podobne.  
celý článok ...

4 príčiny bolesti sedacieho nervu (ischiasu)

23.04.2018, 10:56čítajte viac ...
Odhaľte 4 príčiny bolesti sedacieho nervu (ischiasu) a zistite ako sa tej ukrutnej bolesti zbavíte. Viac sa dočítate v článku.  
celý článok ...

Trpíte bolesťou kĺbov? Rady ako ich udržať zdravé

23.04.2018, 03:25čítajte viac ...
Ak radi a často športujete určite poznáte ten pocit, keď vás nepríjemne bolia kĺby. V súčasnosti je už známe, že existuje vysoká súvislosť medzi jedlom, doplnkami výživy a zdravými kĺbmi. Je jasné, že niektoré potraviny a výživové doplnky môžu skutočne zabezpečiť bezproblémové fungovanie kĺbov a v prípade už existujúcej bolesti alebo zranenia dokážu zmierniť bolesť a urýchliť hojenie.  
celý článok ...

O zabití kraba

22.04.2018, 04:54čítajte viac ...
Ak jete zvieracie mäso, nemali by ste byť chúlostiví a neschopní zabiť si večeru.  
celý článok ...

Cestovanie po svete: S čím ma obohatilo a čo je to, čo ma naopak zaráža?

22.04.2018, 02:28čítajte viac ...
Aj keď hodiny tikajú tak ako keď som bola dieťa, mám pocit, že čas beží stále väčšou rýchlosťou. Pripomínam si prvú cestu ako keby som ju zažila iba včera a lásku, ktorá ma za tak krátku chvíľu naučila tak veľa. Cestovanie po svete sa stalo mojou vášňou a aj keď nie som žiadny Kolumbus, ani svetobežník, ktorý objavuje neprebádané kúty sveta, bola to láska. Láska k slobode, nespútanosti, spoznávaniu, novým príbehom a neustálemu učeniu sa.  
celý článok ...

„Prekáža mi, ak niekto môj život ovplyvňuje vetou, že nestíha, mám toho veľa.“

22.04.2018, 10:47čítajte viac ...
Prekáža mi, ak niekto môj život ovplyvňuje vetou – Nestíham, mám toho veľa. To predsa nie je moja chyba, ale toho človeka, ktorý túto vetu používa. Niekde je chyba… A touto vetou ničia životy druhým, tým že neodpisujú na maily, nezdvíhajú telefóny a nevedia si nájsť na nič čas.  
celý článok ...
 
1  2  3  4 Stránka 1 z 4
 
Zamestnanecká zónaCopyright © 2018 Reklamná agentúra PROFIT (Naša agentúra neručí za obsah príspevkov v inzerátoch a diskusiách), Externá grafika © webdesignhot