Čo nového - aktuálne informácie

LIFESTYLE

 Aktuálne informácie - lifestyle (1/4)

Recept Fantastický paprikáš s domácimi haluškami

23.02.2019, 08:29čítajte viac ...
Paprikáš s domácimi haluškami. Vyskúšajte zaujímavý recept z kuchyne portálu Ženy v meste.  
celý článok ...

Ako prekonať stres pred prezentáciou

22.02.2019, 02:54čítajte viac ...
Pripravuješ sa týždeň na dôležitú prezentáciu v práci. Starostlivo si poskladáš slajdy, niekoľkokrát si ich ešte doma prejdeš. Cítiš sa odhodlane. Ale potom sa v deň D postavíš pred svoje publikum a zrazu máš sucho v hrdle, srdce ti ide vyskočiť z hrude, trasú sa ti ruky, nedokážeš kontrolovať svoje myšlienky, nevieš si spomenúť, ako máš začať, cítiš všetky pohľady na svojom tele a na svojom potiacom sa čele. Je ti táto situácia povedomá?  
celý článok ...

Pestovanie kakaa a kávy v Kolumbii a ubytovanie na miestnej farme

22.02.2019, 12:52čítajte viac ...
Ak by sa ma niekto spýtal, čo mi napadne pri spojení "dovolenka v Kolumbii", boli by to farebné balkóny, ženy s ovocím na hlave, kolibríky a samozrejme mámivá vôňa plodín tejto krajiny. Vždy ma zaujímalo pestovanie kakaa a kávy a tak som si na pár dní zažila jednoduchý, pracovitý život na miestnej fince.  
celý článok ...

Martina Valachová: Pes, ktorý má tri nohy – Tu a teraz

21.02.2019, 10:06čítajte viac ...
“Ten pes mal tri nohy,” hovorí Soňa. “Pes?” “Áno, veď šiel okolo.” “Nevidela som žiadneho psa,” hovorím. “Išiel popri nás. A predstav si, usmieval sa!”  
celý článok ...

Hrady a zámky v Čechách

21.02.2019, 06:47čítajte viac ...
Hrady a zámky v Čechách sú častým cieľom slovenských turistov. V dnešnom príspevku si v skratke predstavíme štvoricu: Červenú Lhotu, Loket, Křivoklát a Karlštejn. Ideálne miesta na výlet počas jarných a veľkonočných prázdnin.  
celý článok ...

Návod ako si sám nasadiť obložkovú zárubňu do stavebného otvoru

20.02.2019, 02:21čítajte viac ...
Skúsený domáci majster si na montáž obložkovej zárubne trúfa viac, ako ten menej skúsený. Je to tak správne, pretože nesprávnou montážou takejto zárubne ju môžete vážne poškodiť, ba dokonca si pripraviť poriadne vrásky na čele po nasadení dverí. Nesprávne nasadená zárubňa znamená viac ako len jeden problém a hobľovať dvere do požadovaného tvaru je pri dnešných dizajnoch a materiáloch fóliovaných dverí nemožné.  
celý článok ...

Braunsberg – vrch s keltskou rozhľadňou hneď za hranicami

20.02.2019, 12:51čítajte viac ...
Na začiatku obce Hainburg and der Donau stojí skalnatý kopec, z ktorého je výhľad do širokého okolia. Aj preto je obľúbeným cieľom kratších výletov.  
celý článok ...

Ako prejsť od bežných šampónov k prírodným?

19.02.2019, 07:49čítajte viac ...
Problém pri používaní prírodnej vlasovej kozmetiky spočíva v tom, že po istom čase nastupuje moment, keď sa umelá vrstva silikónov úplne vymyje a vlasy začnú vyzerať takými, akými v skutočnosti sú. A vy, samozrejme, namiesto spokojnosti začínate pociťovať sklamanie. Prechod k prírodnej starostlivosti si vyžaduje v prvom rade trpezlivosť. Na odstránenie silikónovej vrstvy je potrebný určitý čas. Tu je niekoľko jednoduchých rád  
celý článok ...

Kaktusy a ich pestovanie

19.02.2019, 01:19čítajte viac ...
Druhy kaktusov a ako sa starať o tieto suchomilné rastliny  
celý článok ...

Aspoň päť úsmevov denne

19.02.2019, 11:55čítajte viac ...
“Smiech a úsmev sú brány, ktorými sa dá do človeka prepašovať mnoho dobrého.“ Napísal nemecký básnik Christian Morgenstern, a ja sa s ním stotožňujem. Dokonca som nedávno čítala nápady ,že ako sa dá zlepšiť atmosféra na pracovisku a jeden z nápadov bol, že rozdať aspoň päť úsmevov denne.  
celý článok ...
 
1  2  3  4 Stránka 1 z 4
 
Zamestnanecká zónaCopyright © 2019 Reklamná agentúra PROFIT (Naša agentúra neručí za obsah príspevkov v inzerátoch a diskusiách), Externá grafika © webdesignhot