Hlavná stránka
Dnes má meniny Olympia, pošlite pozdrav!
Profituj.com na Facebooku

Čo nového - aktuálne informácie

V POLITIKE

 Aktuálne informácie z politiky (1/4)

Kam odchádza Robert Fico a prečo je jeho odchádzanie škaredé - Komentáre SME

16.09.2019, 09:55čítajte viac ...
Ficova metamorfóza na hovorcu najnižších pudov národa ublíži všetkým.  
celý článok ...

Kiska tuší, ako o 6 mesiacov skončí Ficov Smer: Tieto slová sa Robovi nebudú páčiť

16.09.2019, 09:42čítajte viac ...
„Trestné oznámenie som ja nepodával, policajný vyšetrovateľ vo svojej správe, ktorú zverejnili médiá, napísal, že Kočner s Bödörom dlhodobo pracovali na mojej diskreditácii prostredníctvom polície v prospech strany Smer, a preto žiadne trestné oznámenia na Fica nemajú zmysel. Dialo sa to počas môjho celého funkčného obdobia. Vypovedať som bol teda len preto, že ma polícia predvolala,“ uviedol Kiska. „Som presvedčený, že Robert Fico sa dennodenne usvedčuje sám, ľudia to vidia, preferencie Smeru padajú a už o 6 mesiacov ho definitívne pošlú do zabudnutia. Slovensko sa potom konečne nadýchne spravodlivosti a slušnosti,“ povedal Kiska.  
celý článok ...

Skutok sa nestal: Fico podľa polície prezidenta Kisku nevydieral

16.09.2019, 05:13čítajte viac ...
K vydieraniu podľa polície nedošlo! Vyšetrovateľ v kauze údajného vydierania exprezidenta Andreja Kisku expremiérom Robertom Ficom rozhodol, že skutok nie je trestným činom. Fico sa mal Kiskovi podľa prezidentových slov vyhrážať v čase, keď sa expremiér usiloval o stoličku predsedu ústavného súdu.  
celý článok ...

Kočner v Threeme: Bödör mu robil spojku na špeciálneho prokurátora Kováčika

16.09.2019, 05:09čítajte viac ...
Šéf špeciálnej prokuratúry tvrdil, že Norberta Bödöra nevidel osem až desať rokov. Podľa Kočnerovej Threemy boli Kováčik a Bödör v pravidelnom kontakte. Generálna prokuratúra potvrdila, že kontakty Kočnera a Bödöra na viacerých prokurátorov už vyšetrujú.  
celý článok ...

OĽaNO ponúka SMK vytvorenie spoločnej koalície

16.09.2019, 03:21čítajte viac ...
„Pozývame zástupcov SMK za rokovací stôl,“ povedal Igor Matovič, ktorý ponúka miesto na kandidátke aj zástupcom národnostných menšín. Mohlo by podľa neho ísť o 20 – 30 miest.  
celý článok ...

Kiska otvorene o konflikte s Ficom: Detaily jeho vydierania!

16.09.2019, 02:38čítajte viac ...
Strana bývalého prezidenta Andreja Kisku okamžite po vzniku zamiešala v prieskumoch karty. Teraz prezradil, čo si myslí o Druckerovi, či by si s ním išiel do volieb a tiež opísal aj detaily jeho konfliktu s Robertom Ficom.  
celý článok ...

Manifest Národného pochodu za život 2019

16.09.2019, 02:03čítajte viac ...
Ako členovia tejto spoločnosti sme si vedomí našej spoluviny za súčasný stav, kedy sme pričasto ako súčasť mlčiacej väčšiny nebránili právo na život a nevytvárali vhodné podmienky na jeho rozvoj. Súčasný stav nás vyzýva ku konkrétnym činom; vyzýva nás postaviť sa za ochranu každého jedného človeka, vrátane každého nenarodeného dieťaťa. Vyzývame preto všetkých ľudí dobrej vôle, aby sa konkrétne zasadili za: zrušenie diskriminácie nenarodených, lebo ľudské práva patria všetkým ľuďom, vrátane tých nenarodených; ukončenie zločinov na nevinných nenarodených deťoch a násilia páchaného na matkách v mene „možnosti voľby“ a „práva na súkromie“; ochranu a úctu ku každému človeku od jeho počatia po prirodzenú smrť a šírenie týchto hodnôt v našej spoločnosti; rešpektovanie dôstojnosti každého človeka; pomoc ľuďom v núdzi, osobitne tehotným matkám, mnohopočetným rodinám a rodinám v ťažkej životnej situácii, ako aj uznanie a podporu organizáciám, ktoré takúto pomoc poskytujú; ochranu manželstva muža a ženy ako kolísky života a základnej bunky spoločnosti; rešpekt a garanciu osobitného práva rodičov na výchovu svojich detí. Osobitne vyzývame všetkých verejných činiteľov, zvlášť poslancov NR SR, vládu SR, prezidentku SR a všetky štátne inštitúcie, aby: zrušili zákonom zavedené rozdeľovanie ľudí na hodných života a nehodných života hranicou 12 týždňov tehotenstva a tým absolútne chránili ľudský život od počatia po prirodzenú smrť;  
celý článok ...

Fero Múčka: Štyri roky Postoja. Aj za život

16.09.2019, 01:54čítajte viac ...
Začína sa obdobie, ktoré zadefinuje Slovensko na niekoľko rokov. Tento týždeň vás na stránkach nášho denníka bude sprevádzať mierne upravené logo Postoja. Dodatkom „Za život“ sa naša redakcia hlási k myšlienke ochrany života pre najbezbrannejších. Upravené logo bude na našej stránke až do nedeľňajšieho Pochodu za život. Veríme, že najslabší a najbezbrannejší si zaslúžia najväčšiu ochranu. Aj vtedy, keď ich prítomnosť zaťažuje a od spoločnosti si vyžaduje zvýšenú solidaritu. Toto bola jedna z ústredných myšlienok, pre ktoré Postoj presne pred štyrmi rokmi vznikol. Na Slovensku dovtedy chýbal seriózny denník, ktorý by sa otvorene hlásil k tomuto presvedčeniu. Chýbal tu priestor, kde by sa debatovalo o politike, spoločnosti, kultúre či ekonomike tak, aby z tejto debaty nevylučoval konzervatívny pohľad.  
celý článok ...

Budúci belgický eurokomisár čelí obvineniam z korupcie

16.09.2019, 12:38čítajte viac ...
Dosluhujúci podpredseda vlády a minister zahraničných vecí Didier Reynders mal byť namočený do prípadov korupcie a prania špinavých peňazí.  
celý článok ...

Jozef Mihál: Z SaS som odišiel kvôli Galkovi

16.09.2019, 07:07čítajte viac ...
Pridá sa k PS/Spolu napokon aj Andrej Kiska? Kto by mal byť premiérom? Prečo na tlačové konferencie nevolajú Igora Matoviča a Richarda Sulíka a kto robí v SaS najväčšie rozbroje? V rozhovore odpovedá bývalý minister práce a podpredseda strany Spolu Jozef Mihál.  
celý článok ...
 
1  2  3  4 Stránka 1 z 4
 
Zamestnanecká zónaCopyright © 2019 Reklamná agentúra PROFIT (Naša agentúra neručí za obsah príspevkov v inzerátoch a diskusiách), Externá grafika © webdesignhot