Hlavná stránka
Dnes má meniny Vratislav/Vratislava, pošlite pozdrav!
Profituj.com na Facebooku

Čo nového - aktuálne informácie

V POLITIKE

 Aktuálne informácie z politiky (1/4)

Martin Fűzy: Kocúrove „spontánne“ doznania

17.06.2018, 10:43čítajte viac ...
V blogu sa pokúsim spochybniť tvrdenie, že Kocúrove doznávajúce výpovede boli spontánne a že v nich uvádza skutočnosti, ktoré sa neskôr potvrdili. Poukážem aj na indície, ktoré svedčia o tom, že Kocúrovi bol vnútený vykonštruovaný hrubý scenár prípadu. Aj pri tomto blogu som vychádzal len z relevantných zdrojov, najmä z rozsudku KS z r. 2004 a z odvolania na NS SR ...  
celý článok ...

Taliansky minister vnútra dúfa, že Španielsko prijme aj ďalších 66 629 migrantov

17.06.2018, 07:21čítajte viac ...
Taliansky minister vnútra si želá, aby Španielsko prijalo aj ďalších 66 629 migrantov.  
celý článok ...

Kauza Cervanová - R. Kirchoff - zbožné želania a absurdné hypotézy o nevine Nitranov

17.06.2018, 04:21čítajte viac ...
Detailná videoanalýza zavádzajúceho článku od Róberta Kirchhoffa a jeho absurdných teórií, sci-fi hypotéz a zbožných želaní o nevine nitranov.  
celý článok ...

Žena kričiaca Alláhu akbar zranila v supermarkete na juhu Francúzska dvoch ľudí

17.06.2018, 04:18čítajte viac ...
Dvoch ľudí zranila v nedeľu orezávačom žena v supermarkete v juhofrancúzskom meste La Seyne-sur-Mer. Kričala pri tom Alláhu akbar (Boh je najväčší), informovala agentúra AP.  
celý článok ...

.pod lampou s Martinom Bútorom: Správa o stave sveta a Slovenska

17.06.2018, 03:04čítajte viac ...
Čo znamená Trump pre Európu a Západ? Sme ešte spojenci? Ako vnímať dohodu s krvavým Kimom? A v akom stave je dnešné Slovensko? Hosť: Martin Bútora, poradca prezidenta Andreja Kisku.  
celý článok ...

Vrahovia a ich ochrancovia

17.06.2018, 03:00čítajte viac ...
Advokát a bývalý prokurátor Milan Valašik reaguje na dokumentaristu Roberta Kirchhoffa, ktorý v texte pre Postoj a .týždeň o ňom napísal, že z okna hotela Carlton dozoroval zákonnosť zásahu represívnych zložiek počas Sviečkovej manifestácie.  
celý článok ...

Keby ste si dali tú námahu a prečítali si…

17.06.2018, 01:18čítajte viac ...
Nechceme len kritizovať, ale nemienime stále počúvať iba teoretizovanie, poučovanie, poprípade realizovať nezmysly z dielne ministerstva. Reforma nestojí a nepadá na kvalite či nekvalite učiteľov, ale na jej zafinancovaní a na vôli či nevôli našej vlády. Potrebujeme už aj zmysluplné činy. Nie je nám jedno čo sa deje, a preto zajtra vyjadríme svoju nespokojnosť pred ministerstvom školstva. Dúfam, že kolegovia, ktorým nie je jedno tam budú tiež.  
celý článok ...

Obchvat Zvolena: O tomto sa Zvolenčanom nahlas nehovorí

17.06.2018, 09:56čítajte viac ...
Obchvat Zvolena (rýchlostná cesta Zvolen Západ - Zvolen Východ) dlhodobo delí spoločnosť. Na rôznych diskusiách sa povedalo už mnoho, no zásadné fakty sa nespomínajú.  
celý článok ...

Exminister Palko: Fica vyhnala ulica. To sa naposledy stalo komunistom

17.06.2018, 08:21čítajte viac ...
„Fico už nikdy nebude tým, čím bol. Jeho odchod z funkcie premiéra bol predsa potupný, ulica ho vyhnala. To sa naposledy stalo komunistom pred tridsiatimi rokmi. Zostáva predsedom strany Smer, určitý vplyv mu zostal, ale jeho strana zrejme nastúpila na dlhú cestu postupného úpadku,“ hovorí bývalý minister vnútra a bývalý podpredseda Kresťanskodemokratického hnutia Vladimír Palko. Rodinným príbuzným zavraždených ľudí a ich nedôvere úplne rozumiem. Slovenská polícia platí zníženou dôveryhodnosťou určitú daň za to, čo vyplávalo na povrch po vražde. Polícii na dôvere nepridáva ani zjavná skutočnosť, že bývalý premiér Fico mal zrejme informácie o daňových deliktoch prezidenta Andreja Kisku od štátnych orgánov a tieto potom používal v politickom boji proti prezidentovi.  
celý článok ...

Jaroslav Daniška: Válek, nový pokus o rehabilitáciu

17.06.2018, 08:18čítajte viac ...
O novom dokumentárnom filme Patrika Lančariča. Bolo to v roku 1980, bol studený január, Bratislavu navštívil francúzsky básnik Bernard Noël, v tom čase mal 49. Napísal o tej návšteve silný text, z ktorého budem o chvíľu citovať. O Noëlovi mi hovoril jeho český prekladateľ Petr Zavadil, vždy dodal, že Tatarka, ktorého bol navštíviť, mu zmenil život. ..Válek išiel presne opačnou cestou, na začiatku napodobňoval Dilonga, ale vyrástol, Boh pre neho zomrel, objavil ho v človeku, ako píše Mikula, jeho Boh „bol zbavený tajomstva a profanovaný na úchylného brikoléra: 'Boh, skladajúci nový stroj/zo súčiastok tela'.“ Porovnať Válka s Eliotom skrátka žiada viac než predstavivosť.  
celý článok ...
 
1  2  3  4 Stránka 1 z 4
 
Zamestnanecká zónaCopyright © 2018 Reklamná agentúra PROFIT (Naša agentúra neručí za obsah príspevkov v inzerátoch a diskusiách), Externá grafika © webdesignhot