Čo nového - aktuálne informácie

V POLITIKE

 Aktuálne informácie z politiky (1/4)

Nakoniec si s Kmotríkmi poradíme - Komentáre SME

21.05.2019, 05:19čítajte viac ...
Škoda, že si štát nevie poradiť bez novinárov.  
celý článok ...

Richard Sulík: Prečo je Progresívne Slovensko extrém

21.05.2019, 03:25čítajte viac ...
Okrajové pozície v názorovom spektre sa zvyknú nazývať extrém, a extrémy v europolitike škodia. Jedným je vystúpiť z EÚ, ako to navrhuje Kotleba. Opustenie EÚ by Slovensko masívne poškodilo, preto sme ja ani moji kolegovia nikdy také niečo nenavrhli. Druhý extrém je prakticky so všetkým čo pochádza z Bruselu súhlasiť, bez ohľadu na to, či to krajine pomôže alebo poškodí. Tak to navrhuje Progresívne Slovensko vo svojom programe a vyhláseniach.  
celý článok ...

Nikto vám nemôže dať to, čo vám Vallo vie sľúbiť (vývoj v parkovacej politike)

21.05.2019, 12:31čítajte viac ...
Verejnosť a niektorí poslanci sa pustili do Vallovej parkovacej politiky a roztrhali ju faktickými pripomienkami na kusy. Vallo prudko zmenil rétoriku a nastal čas sľubov. Nesplniteľných.  
celý článok ...

Kiska v Banskej Bystrici: Župa počas Kotlebovho vedenia strašne upadla

21.05.2019, 11:44čítajte viac ...
„Áno, toto je moje rozlúčkové turné, určite som tu v pozícii prezidenta SR poslednýkrát. S predsedom BBSK sme diskutovali o tom, v akej situácii zdedil župu po predchádzajúcom županovi a so smútkom sme skonštatovali, že počas predchádzajúceho vedenia strašne upadla. Nepreinvestovali sa desiatky miliónov eur z eurofondov a je to na obrovskú škodu tohto, už aj tak nejednoduchého samosprávneho kraja, ktorého súčasťou je chudobný juh a okresy so stále vysokou nezamestnanosťou,“ priblížil Kiska rokovanie so šéfom kraja Jánom Lunterom.  
celý článok ...

Aj gauneri rozkrádajúci peniaze na diaľnice už zrejme majú nachystanú loď...

21.05.2019, 11:00čítajte viac ...
Tieňový minister dopravy hnutia OĽANO Ján Marosz komentuje situáciu okolo výstavby dopravnej infraštruktúry v réžii smeráckych vlád.  
celý článok ...

Matovič podporil Polláka

21.05.2019, 08:52čítajte viac ...
Róm Peter Pollák: „Tak ako už v minulosti dokázalo hnutie Obyčajných ľudí a nezávislých osobností správne a zodpovedné rozhodnutia, tak aj dnes oceňujem rozhodnutie Igora Matoviča vzdať sa kandidatúry v prospech mňa.“  
celý článok ...

Peter Schutz: Stracheho aféra vrhá svetlo aj na Kollára

21.05.2019, 07:07čítajte viac ...
Ruské známosti sú zovšeobecniteľné na celú skupinu.  
celý článok ...

Matovič: Predpokladám, že niektorí ľudia z OĽaNO podľahnú Kiskovi

21.05.2019, 06:44čítajte viac ...
V rozhovore pre SME hovorí, že si uvedomuje neštandardnosť svojej politiky a predpokladá, že mu pred domácimi parlamentnými voľbami odíde niekoľko ľudí. Nechce sa podľa vlastných slov v budúcej koalícii hádať, ale nemá problém povedať, že sa Ivan Štefunko (PS) správa ako tajtrlík a Miroslav Beblavý (Spolu) sa na seba nepozerá do zrkadla.  
celý článok ...

Peter Zajac: Rakúsky škandál zasiahol aj nás. Teda, mal by

20.05.2019, 07:22čítajte viac ...
Škandál s tajne nahratým videom a následná politická kríza v Rakúsku odhalili pravú tvár nepriateľov demokracie. Všetko, čo takéto strany a ľudia hovoria, sú bohapusté klamstvá. A to sa týka aj niektorých politických strán na Slovensku.  
celý článok ...

Niccoló Pellegrini zvaný Leghornka - komentare.sme.sk

20.05.2019, 06:27čítajte viac ...
Pellegrini si všetky funkcie vysedel.  
celý článok ...
 
1  2  3  4 Stránka 1 z 4
 
Zamestnanecká zónaCopyright © 2019 Reklamná agentúra PROFIT (Naša agentúra neručí za obsah príspevkov v inzerátoch a diskusiách), Externá grafika © webdesignhot