Hlavná stránka
Dnes má meniny Branislava, Bronislava, pošlite pozdrav!
Profituj.com na Facebooku

Čo nového - aktuálne informácie

V POLITIKE

 Aktuálne informácie z politiky (1/4)

Mikloško si bude podporu KDH vážiť a prijme ju s úctou, ale bez politických podmienok

14.12.2018, 04:16čítajte viac ...
V liste rade KDH František Mikloško uviedol, že si prípadnú podporu Rady KDH budem vážiť a urobím všetko pre to, aby som moju kandidatúru na prezidenta Slovenskej republiky dotiahol do úspešného konca. Podpora politických strán – parlamentných aj mimoparlamentných – je dôležitou súčasťou prezidentských volieb. Ich podporu si vážim a prijmem ju s úctou. Občania Slovenskej republiky však voči mne musia cítiť dôveru. Ako občiansky kandidát preto nemôžem byť nijako viazaný požiadavkami a podmienkami politických strán. Chcem byť prezidentom slušného Slovenska.  
celý článok ...

Jaroslav Daniška: Harabin je priama výzva pre Františka Mikloška

14.12.2018, 04:11čítajte viac ...
Ako čeliť silnejúcemu Harabinovi. Sú to zvláštne prezidentské voľby. Najsilnejšia a druhá najsilnejšia vládna strana stále nemajú kandidáta ani sa nezdá, že by vedeli, koho nominovať. Ani opozícia sa nemá dôvod tešiť. Najsilnejšia opozičná strana podporila muža, ktorý nebojuje Sulíkove boje, dve ďalšie opozičné strany tiež ešte nikoho nepodporili, Matovič akoby trhal lupienky z kvetu a pýtal sa, či má kandidovať sám alebo to skúsiť s Veronikou Remišovou, KDH opakovane odkladá rozhodnutie z mesiaca na mesiac. Ak je ale pravda, že Harabin dokáže oslovovať praktizujúcich kresťanov (nemýliť si s voličmi KDH, tu platí to isté ako v 90. rokoch), treba tomu čeliť dôveryhodnejšie, autentickejšie. Harabin je priama výzva pre Františka Mikloška.  
celý článok ...

O nových sudcoch v Maďarsku bude rozhodovať priamo Orbánova vláda

14.12.2018, 04:04čítajte viac ...
Nové správne súdy majú rozhodovať o politicky citlivých kauzách, o ich sudcoch bude rozhodovať minister spravodlivosti.  
celý článok ...

Kiska rozdával vianočnú kapustnicu. Internet jeho fotku zúročil vo vtipoch

14.12.2018, 03:59čítajte viac ...
Kapustu zohnal určite na Piatej avenue.  
celý článok ...

Gašpar nekončí, má služobné auto aj skvelý plat poradcu

14.12.2018, 01:05čítajte viac ...
Bývalý policajný šéf Tibor Gašpar sa nemôže sťažovať, okrem výsluhového dôchodku a platu poradcu má k dispozícii služobné auto. Ako poradca ministerky Sakovej dostáva 2030 eur mesačne.  
celý článok ...

Ondrej Dostál: Slovenská upratovačka v Marakéši

14.12.2018, 12:05čítajte viac ...
Slovenská republika neposlala na konferenciu OSN v Marakéši ani upratovačku. Miesto nej poslala list svojho premiéra s údajnými výhradami voči paktu o migrácii. Ako však môže byť výhradou voči nejakému dokumentu tvrdenie, ktoré je s ním v úplnom súlade, dokonca je v tom dokumente priamo uvedené? Alebo očividná lož?  
celý článok ...

Leninova revolúcia by bez podpory Nemecka neprežila

14.12.2018, 10:28čítajte viac ...
Komunisti vykladali dejiny tak,že 7.novembra 1917 (podľa starého ruského kalendára 25.októbra) sa výstrelom z krížnika Aurora v Petrohrade začala Veľká októbrová socialistická revolúcia.Tá zmietla dočasnú vládu a panstvo kapitalistov a rýchlo nastolila nový režim.Rovnako potom v Československu 25.februára 1948 komunisti zmietli buržoázne strany a nastolili vládu robotníkov a roľníkov.Skutočnosť bola v oboch prípadoch oveľa zložitejšia.  
celý článok ...

Fico vyhlásil vojnu novinárom: Po prostitútkach prišli teroristi, zastal sa aj Bödöra

14.12.2018, 10:28čítajte viac ...
Robert Fico nazval novinárov z Denníka N "mediálnymi teroristami". "Denník N si našiel ďalšiu cestu, ako útočiť na SMER - SD a vytvárať dojem, že má niečo spoločné s vraždou. Našiel ďalšiu osobu, ktorú, ako to bolo aj v predchádzajúcich prípadoch, automaticky, bez dôkazov spájajú s tragickými februárovými udalosťami. A túto osobu spájajú so SMER-om a samozrejme klamú o nej," hovorí poslanec Fico.  
celý článok ...

Tymošenková je v prípade víťazstva vo voľbách pripravená rokovať s Putinom

14.12.2018, 10:23čítajte viac ...
Julija Tymošenková je v prípade víťazstva vo voľbách pripravená rokovať s Putinom o vyriešení situácie v Donbase. V kampani sľubuje vrátiť región pod kontrolu Kyjeva. Líderka strany Vlasť vedie v prieskumoch pred marcovým hlasovaním o budúcom prezidentovi  
celý článok ...

Karol Galek (SaS): Vládny návrh ukončenia doby uhoľnej nie je kompilát, ale opajcát

14.12.2018, 10:18čítajte viac ...
Vláda sa konečne zaoberala hornou Nitrou. A hoci pôvodne chceli zase iba prihrať peniaze majiteľom baní, kritiku napokon neustáli a chov rybičiek aj pestovanie rajčín škrtli. Minimálne z materiálu, ktorí mali na poslednom rokovaní. Ten vraj písali na úrade podpredsedu vlády a ministerstve hospodárstva, no bolo zaujímavé čítať, čím všetkým ich návrhy politických oponentov dokázali inšpirovať.  
celý článok ...
 
1  2  3  4 Stránka 1 z 4
 
Zamestnanecká zónaCopyright © 2018 Reklamná agentúra PROFIT (Naša agentúra neručí za obsah príspevkov v inzerátoch a diskusiách), Externá grafika © webdesignhot