Čo nového - aktuálne informácie

V POLITIKE

 Aktuálne informácie z politiky (1/4)

Shooty: Hlava rodiny

22.02.2018, 04:11čítajte viac ...
Karikatúra.  
celý článok ...

Juraj Smatana: Prichádza štvrtá vlna hoaxov a prokremeľskej propagandy

22.02.2018, 03:05čítajte viac ...
Nikdy som nepovedal, že prokremeľskú propagandu, ktorá sa šíri v strednej Európe, platí Putin osobne. Peniaze neprichádzajú z Kremľa, ale od internetových reklamných agentúr, tvrdí známy aktivista, učiteľ a bojovník proti hoaxom a dezinformáciám Juraj Smatana.  
celý článok ...

Merkelová: V migrácii musíme byť solidárni

22.02.2018, 02:33čítajte viac ...
Všetky krajiny EÚ by podľa nej mali byť solidárne v otázke prerozdeľovania migrantov. Bremeno masovej migrácie podľa nej nemôžu niesť len niektoré členské štáty a preto je potrebné zaviesť spravodlivý systém kvót.  
celý článok ...

Prezident Kiska: Počúvame o zlom Bruseli, ako nám berie suverenitu. Opak je pravdou!

22.02.2018, 02:23čítajte viac ...
Prezident Kiska vyzdvihol, že Slovensko patrí medzi najprosperujúcejšie a najbezpečnejšie časti sveta. "Dobrovoľne sme sa rozhodli byť súčasťou úžasného projektu európskej spolupráce, ktorý priniesol na európsky kontinent mier a prosperitu. To je miesto, kam patríme. To je budúcnosť, ktorú chceme zaistiť pre našich občanov. Preto musíme byť schopní a ochotní trvať na našich hodnotách, verejne ich obhajovať a posilňovať význam a zmysel politických deklarácií aj reálnymi skutkami," zdôraznil Kiska vo svojom príhovore na Národnom konvente o EÚ na Bratislavskom hrade.  
celý článok ...

Prezident Kiska: O EÚ musíme hovoriť viac

22.02.2018, 10:19čítajte viac ...
O Európskej únii je potrebné hovoriť viac aj preto, že sa v slovenskej politike ozývajú hlasy, ktoré členstvo SR v Únii priamo alebo nepriamo spochybňujú. Taktiež sa do verejnej diskusie zapája cielená propaganda, ktorá podporuje nacionalistické a extrémistické politické prúdy a pomáha im zosilňovať vplyv na verejnú mienku. Prezident SR Andrej Kiska na to upozornil vo svojom príhovore vo štvrtok na Národnom konvente o EÚ na Bratislavskom hrade.  
celý článok ...

Nové vedenie MH Manažment určí výberové konanie

22.02.2018, 07:10čítajte viac ...
Náhradu za odvolané vedenie štátnej firmy MH Manažment určia v marci. Stále je v hre aj zrušenie firmy.  
celý článok ...

A čo slopú národniari?

21.02.2018, 08:03čítajte viac ...
Že koaliční partneri zhatili pokus Lucie Žitňanskej o zmiernenie postihov pre užívateľov drog, trochu prekvapuje. Ešte sa dá porozumieť národniarom. Je notoricky známe, že ich slovo nemá váhu, dohody nectia, dokonca ani tie formálne, spísané a podpísané na papieri. S koaličnou zmluvou sa už dôkladne poutierali, tak prečo by sa okúňali akurát pri programovom vyhlásení vlády?  
celý článok ...

Žilina: Divé svine v komunálnej politike

21.02.2018, 06:16čítajte viac ...
Pojem "alternatívne fakty" zaviedol blízky spolupracovník amerického prezidenta Donalda Trumpa začiatkom roku 2017. Je to eufemizmus pre klamstvo v priamom prenose.  
celý článok ...

Fialkovej streľba, Trumpov ruský komplex, Ficove remeslá, nebezpečné kinderká v USA

21.02.2018, 03:08čítajte viac ...
Daj sa mi svete, Fialková netrafila, no a čo? Každý má niekedy svoj zlý deň. Ak niekoho sklamala, tak možno jedine seba a ani to nie. Učí sa a robí, čo môže a čo je v jej silách. Naozaj nejde o nič. Ona netrafila zopár terčov, ak by ich trafila a nebodaj by získali medailu, hneď by sa s nimi všetci fotili.  
celý článok ...

Zem sa zatrásla a …

21.02.2018, 01:56čítajte viac ...
„Zem sa zatrásla a hovná vyplávaly na povrh…“ povedal raz v Markovičovej relácii Nevyzúvajte sa, prosím svojím typickým trnavským dialektom zaslúžilý umelec Viktor Kubal. Išlo o opis vtedajšieho rokovania vedenia komunistickej strany, ktorú jednou vetou okomentovala jednoduchá dedinská žena, ktorá sa rokovania zúčastnila ako prísediaca. Presne tento pocit mávam každým dňom, čím dlhšie som zamestnaný v regionálnom školstve ako učiteľ.  
celý článok ...
 
1  2  3  4 Stránka 1 z 4
 
Zamestnanecká zónaCopyright © 2018 Reklamná agentúra PROFIT (Naša agentúra neručí za obsah príspevkov v inzerátoch a diskusiách), Externá grafika © webdesignhot