Hlavná stránka
Dnes má meniny Elena, Helena, pošlite pozdrav!
Profituj.com na Facebooku

Čo nového - aktuálne informácie

V POLITIKE

 Aktuálne informácie z politiky (1/4)

Fico s Kaliňákom nám ukazujú vztýčeného Gašpara

17.08.2018, 08:02čítajte viac ...
Je pol roka od vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej. Tibor Gašpar, ktorý pre ňu padol hneď s dvoma svojimi ministrami, sa stáva poradcom Denisy Sakovej i českého ministra vnútra Jana Hamáčka. Robert Krajmer, ktorý nedokázal vysvetliť, čo hľadal na mieste činu a napokon ho vykopli z NAKA, tiež mieri na ministerstvo vnútra. Existuje cudzie slovo, ktoré by takéto rozhodnutia azda dokázalo uspokojivo vysvetliť: “gaslighting”.  
celý článok ...

Novinár Daniška: Pravicu zlikvidovala Radičová

17.08.2018, 07:02čítajte viac ...
Ste vnímaný ako katolícky publicista. Čo ovplyvnilo vaše postoje? Určujúci moment prišiel asi na cirkevnom gymnáziu v Trenčíne, keď som vieru najskôr stratil a potom našiel jej dospelú podobu. Súviselo s tým najmä vzdelávanie a čítanie kníh. Neskôr, na vysokej škole v Trnave, ma formovali ľudia ako Milan Hamada, Martin Bútora, historici Ľubomír Lipták, Ivan Kamenec či Ivan Mikloš. Niektorí z nich sa mi nespájajú práve s konzervativizmom. Áno, nebolo to tak, že ma učili len arcikonzervatívci, ktorých názory som automaticky preberal. Bolo tam však zaujímavé a podnetné prostredie. Podobné to bolo v Prahe aj vo Varšave.  
celý článok ...

Smer Progresívne Slovensko: V zápase o demokraciu môžu byť voliči SMER-u spojenci

17.08.2018, 06:49čítajte viac ...
Bez voličov SMER-u antisystém neporazíme. To, prečo túto skupinu zatiaľ prehrávame, má nespočetne veľa príčin a ich popis by si zaslúžil poctivú analýzu, presahujúcu možnosti blogu. Jedno je však isté: čím viac budeme pre túto skupinu vzdialení, tým bližšie budú antisystémové sily k víťazstvu.  
celý článok ...

Bývalý šéf NAKA Krajmer nastupuje od septembra na ministerstvo vnútra

17.08.2018, 05:49čítajte viac ...
Bývalý šéf protikorupčnej jednotky NAKA Robert Krajmer je kritizovaný za to, že sa objavil po vražde novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej na obhliadke miesta činu. O Krajmerovi v minulosti písal Kuciak v súvislosti s tým, že jeho manželka Mária figurovala vo firme s podnikateľmi Zoroslavom Kollárom a Norbertom Bödörom.  
celý článok ...

Ficove insitné videá sú najlepším ocenením Kiskovej práce

17.08.2018, 04:33čítajte viac ...
Poslanec Fico pravidelne útočí na hlavu štátu a je zbytočné pozastavovať sa nad tým, že vo svojich insitných videách nedosahuje ani úroveň redaktora Mariána Kočnera. Útoky na Andreja Kisku nevyžadujú absolútne žiadnu inteligenciu. Divák, ktorému sú určené, nad politikou nerozmýšľa. Miluje alebo nenávidí, jeho rozum s tým nemá nič spoločné.  
celý článok ...

Kmotríkov právnik smeruje do vysokej funkcie

17.08.2018, 04:26čítajte viac ...
Mal by dohliadať na verejné zákazky.  
celý článok ...

300 novinárov: Nedovolíme, aby sa zabudlo na Jána a Martinu

17.08.2018, 02:22čítajte viac ...
Vyhlásenie novinárov po polroku od vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej  
celý článok ...

Predčasné voľby sú jediná zmysluplná a zrozumiteľná požiadavka

17.08.2018, 12:39čítajte viac ...
V čom sa mýli Mikuláš Sliacky.  
celý článok ...

Slovensko - moderná krajina ?

17.08.2018, 11:35čítajte viac ...
Podiel všetkých obnoviteľných zdrojov energie na celkovej spotrebe je na Slovensku na úrovni 10 %, v Rakúsku 30 % . U nás uprednostňujeme výrobu elektrickej energie spaľovaním rozprávkovo dotovaného karcinogénneho svinstva z miestnych baní ... .  
celý článok ...

GLOBSEC na Pohode: Konšpirácie a extrémizmus – spojené nádoby?

17.08.2018, 10:51čítajte viac ...
Pomerne málo pozornosti sa venuje fenoménu prepojení a vzájomných sympatií a kontaktov medzi tzv. dezinformačnými médiami a extrémistickými politickými subjektmi. Aké sú ich vzájomné vzťahy a prepojenia? Čo ich spája a ako sa vzájomne ovplyvňujú? Hostia: Juraj Benčík, Radovan Bránik, Rastislav Káčer.  
celý článok ...
 
1  2  3  4 Stránka 1 z 4
 
Zamestnanecká zónaCopyright © 2018 Reklamná agentúra PROFIT (Naša agentúra neručí za obsah príspevkov v inzerátoch a diskusiách), Externá grafika © webdesignhot