Hlavná stránka
Dnes má meniny Vendelín, pošlite pozdrav!
Profituj.com na Facebooku

Čo nového - aktuálne informácie

V POLITIKE

 Aktuálne informácie z politiky (1/4)

Kočner daroval Hatinovej dom na Kolibe v ten istý deň, ako putoval do väzby

19.10.2018, 06:27čítajte viac ...
Okrem špekulatívnych prevodov bytov ho s týmto bytovým komplexom spája aj sexi kráska Miriam Hatinová, rodená Grosová. S tou je v súkromí spájaný už viac ako 10 rokov. Podľa obchodného registra dokonca v roku 2010 založili Ajurvédske medicínske centrum. Štúdio, ktoré vyhľadávajú aj celebrity, sídli práve na štvrtom poschodí vo Five Star Residence. V komplexe má mať Hatinová aj byt a bývať tam. Hatinová s Kočnerom a jeho dcérou vystupuje ako konateľka aj v spoločnosti Welten hotel & restaurant s.r.o., ktorá sídli v obci Báč v okrese Dunajská Streda. Hotel, reštaurácia aj priľahlé golfové ihrisko je vzdialené od Bratislavy len 23 kilometrov. Podľa informácií Plus JEDEN DEŇ mal Kočner Hatinovej navyše darovať dom na bratislavskej Kolibe. Šokujúcou zhodou náhod je fakt, že podľa výpisu z listu vlastníctva ho mala dostať darovacou zmluvou 28. 6. 2018, teda v ten istý deň, ako Marian Kočner putoval do väzby.  
celý článok ...

Sulík prijal Ficovu výzvu. Stretnú sa v nedeľnej diskusii v O 5 minút 12

19.10.2018, 05:18čítajte viac ...
Robert Fico vo videu, ktoré zverejnil 4. októbra, pozval predsedu SaS Richarda Sulíka do relácie O 5 minút 12. „Pán Sulík si dal zaujímavé raňajky s pánom Kočnerom. Ja pozývam pána Sulíka na obed v nedeľu. Nebude sa podávať rezeň, ale pravda,“ hovoril vo videu Fico.  
celý článok ...

Gašpar akoby člen Smeru: Gašpar bol na oslave poslanca za Smer v hoteli Zlatý Kľúčik

19.10.2018, 03:45čítajte viac ...
Policajný prezident Tibor Gašpar sa zúčastnil oslavy 60. narodenín poslanca Smeru Jozefa Valockého. Oslava sa konala v nitrianskom hoteli Zlatý Kľúčik, ktorý je blízky podnikateľom Bödörovcom, čo stoja za firmou Bonul. Tá má od štátu viacero zákaziek. Zákon o štátnej službe príslušníkov policajného zboru hovorí, že policajt nesmie byť členom politickej strany alebo politického hnutia ani vyvíjať činnosť v ich prospech. „Prezident Policajného zboru nebude poskytovať stanovisko k svojim súkromným záležitostiam,“ napísalo policajné prezídium. Plus 1 deň odfotografoval na oslave aj podpredsedu parlamentu Martina Glváča. Bonul robil pre štát viacero zákaziek, chráni Slovenskú poštu, Sociálnu poisťovňu alebo sklady štátnych hmotných rezerv. Glváč jej ešte ako minister zadal zákazku na stavebné práce v kasárňach Vajnory, hoci stavebné práce firma bežne nevykonávala.  
celý článok ...

Vojna v polícii: Gašpar o šéfovi kukláčov, je to klamár, poslal som naňho psychológov

19.10.2018, 03:35čítajte viac ...
Podľa všetkého boli vzťahy bývalého policajného šéfa Tibora Gašpara so šéfom kukláčov Lynx Commando Štefanom Hamranom viac než napäté. Pán Hamran je klamár, to tam pokojne napíšte,“ zareagoval pre HN bývalý policajný prezident Tibor Gašpar na nedávnu kritiku svojho bývalého podriadeného. „Tibor Gašpar a ja sme mali diametrálne odlišný pohľad na to, akým smerom by sa mala uberať služba osobitého určenia,“ povedal prednedávnom HN Hamran. Gašpar dodal, že všetky spomínané sťažnosti na Hamrana má odložené. „Ak by som sa rozhodol rýchlejšie, už by nebol veliteľom Útvaru osobitného určenia. Nemyslím si, že je to správny človek na správnom mieste,“ dodal Gašpar.  
celý článok ...

Odborníci ministerstva kultúry: Dankovu rigoróznu prácu nemali právo utajiť

19.10.2018, 03:08čítajte viac ...
V knižnici UMB nesmú držať pod zámkom rigoróznu prácu Andreja Danka, vyplýva z odborného stanoviska ministerstva kultúry. Škola tvrdí, že bez jeho súhlasu prácu ukázať nemôže. Právne analýzy, na ktoré sa odvoláva, tají.  
celý článok ...

Dva Smery

19.10.2018, 12:08čítajte viac ...
Najskôr si Pellegrini a Fico mysleli, že si úlohy rozdelia tak, aby celok (Smer) z toho profitoval. Už začínajú chápať, že to nefunguje.  
celý článok ...

V Sakovej vietnamskom sci-fi je Fico neprávom iba vedľajšou postavou

19.10.2018, 11:35čítajte viac ...
Svedkovia: Spojkou Vietnamcov na Slovensku bol Ficov poradca.  
celý článok ...

Palko k únosu Vietnamca: Pellegrinimu sa kráti čas, aby sa dištancoval od Fica

19.10.2018, 09:09čítajte viac ...
Vladimír Palko ku kauze únosu vietnamského občana.  
celý článok ...

Časy keď Kmotríkovej TA3 velil Kočner

19.10.2018, 08:53čítajte viac ...
Tlačová beseda Mariána Kočnera o kauze Sasanka.  
celý článok ...

Ficova aura sa rodí v Česku, Kočnerove kauzy v pohybe

19.10.2018, 07:57čítajte viac ...
Expremiér Róbert Fico nakupuje rozhovory v českých médiách. Na Slovensku postupuje vyšetrovanie roky betónových Kočnerových káuz. Týždeň Biztweetu.  
celý článok ...
 
1  2  3  4 Stránka 1 z 4
 
Zamestnanecká zónaCopyright © 2018 Reklamná agentúra PROFIT (Naša agentúra neručí za obsah príspevkov v inzerátoch a diskusiách), Externá grafika © webdesignhot