Čo nového - aktuálne informácie

V POLITIKE

 Aktuálne informácie z politiky (1/4)

Danko: SNS má výhrady k bezpečnostnej stratégii, Slovensko musí mať dobré vzťahy všade

18.07.2019, 04:11čítajte viac ...
SNS má stále výhrady k súčasnému zneniu upravenej Bezpečnostnej stratégie SR. Uviedol to v rozhovore pre agentúru SITA predseda strany a Národnej rady SR Andrej Danko. Podľa jeho slov Slovensko musí mať vyvážený strategický dokument, ktorý bude reflektovať všetky svetové strany a tiež súčasné bezpečnostné hrozby.  
celý článok ...

Počet migrantov klesol, ale spravodajstva o nich je viac

18.07.2019, 04:09čítajte viac ...
„Salviniho efekt“ prekrútil realitu a dosiahol novú úroveň kontroverznosti a hnevu v súvislosti s témou, ktorá sa v skutočnosti vytrácala.  
celý článok ...

Kiska nechce prísť o všetky prezidentské benefity

18.07.2019, 03:57čítajte viac ...
Na štátnej limuzíne a so štátom plateným ochrankárom chodí exprezident aj na akcie spojené so vznikom jeho novej strany. A ak sa Andrej Kiska po budúcoročných voľbách dostane do parlamentu alebo do vlády, tieto výhody mu zostanú.  
celý článok ...

Na popradské odposluchy z mestského úradu zabudli

18.07.2019, 08:33čítajte viac ...
Pred voľbami primátora odhalilo bývalé vedenie mestského úradu v Poprade odposluchy v kanceláriách. Nikto nepodal trestné oznámenie a dnes správu dementujú.  
celý článok ...

Jakešov prejav z Červeného Hrádku bol viac ako len nechcená satira

18.07.2019, 07:16čítajte viac ...
Jakeš (má 96 rokov) vyhlási,že "dnes je nespravodlivé rovnostárstvo".Rovnosť bola dobrá v tom,aby každý mal čo jesť a kde bývať,no životná úroveň nad rámec tohto minima by mala byť odvodená od výkonu.Komunistickým straníkom vysvetľuje,že dosiahnutá riadiaca funkcia nie je do smrti a keď ju človek nezvláda,má odísť,aj keby bral na nižšom poste len tretinový plat.Pokiaľ ide o vedu,štát by mal financovať len základný výskum.  
celý článok ...

Kiska reaguje na Kresákov zámer: Mali by ho trápiť iné veci

17.07.2019, 04:44čítajte viac ...
„V politike mi nikdy nešlo o žiadne peniaze ani výhody, rozdal som celý prezidentský plat 300-tisíc eur rodinám v núdzi. Samozrejme by som nikdy nesúhlasil, aby som dostával od štátu dva platy, ak by niečo také malo nastať. Peniaze by som zase rozdal,“ uviedol Kiska.  
celý článok ...

Komentár Daga Daniša: Ako polícia pracovala pre Kočnera

17.07.2019, 03:45čítajte viac ...
Vplyv podnikateľa Kočnera na políciu a prokuratúru potvrdzujú ďalšie výpovede. Vyzerá to tak, že Kočner rátal s ochranou „našich ľudí“ pri väčšine svojich káuz. Možno aj pri vyšetrovaní vraždy.  
celý článok ...

Prečo Banášova reportáž nepatrí do mainstreamových medií? Pretože je slabá

17.07.2019, 02:39čítajte viac ...
Jozef Banáš napísal pre Hlavné správy reportáž z Krymu. Jeho hlavná téza je, že sa na Kryme nestretol so žiadnym protiruským odporom. Na základe toho spochybňuje, že to bola anexia a podsúva, že vlastne všetko je v poriadku.  
celý článok ...

Danko chce ďalšie zmeny volebných pravidiel, kritizuje Kisku

17.07.2019, 01:02čítajte viac ...
Parlament bude na jeseň pokračovať v zmenách volebných pravidiel pre politické strany. Uviedol to predseda národnej rady Andrej Danko s tým, že poslanci prijmú zákony s trestnoprávnym dopadom za porušovanie volebných pravidiel pri definovaní volebných podvodov.  
celý článok ...

Svedok Tóth: Prokurátor Kováčik vynášal oligarchovi Bödörovi

17.07.2019, 12:59čítajte viac ...
Polícia a inšpekcia ministerstva vnútra niekoľko mesiacov preverujú, ktorí vplyvní ľudia mali spolupracovať s Marianom Kočnerom. Vo vyšetrovacom spise sa spomína aj špeciálny prokurátor Dušan Kováčik a vysokopostavený policajt Bernard Slobodník.  
celý článok ...
 
1  2  3  4 Stránka 1 z 4
 
Zamestnanecká zónaCopyright © 2019 Reklamná agentúra PROFIT (Naša agentúra neručí za obsah príspevkov v inzerátoch a diskusiách), Externá grafika © webdesignhot