Čo nového - aktuálne informácie

V SPOLOČNOSTI

 Aktuálne informácie zo spoločnosti (1/4)

Pošta prezidentovi

24.04.2018, 09:30čítajte viac ...
Začalo to zavraždením novinára a jeho snúbenice. Ubehlo pár týždňov a nič sa na Slovensku nezmenilo. Skutok sa nestal - v každej oblasti. Po protestoch v uliciach slovenských miest sme prišli s iniciatívou vyzbierať 350.000 podpisov za vyhlásenie referenda o predčasných voľbách, ktoré chceme poslať prezidentovi.  
celý článok ...

V Číne nainštalovali na priechode pre chodcov sprchy. Ich funkčnosť a zámer sú geniálne

24.04.2018, 08:31čítajte viac ...
Čín­ska po­lí­cia sa roz­hodla tak trošku hu­morne tres­tať ne­dis­cip­li­no­va­ných chod­cov na prie­cho­doch pre chod­cov. Na­miesto po­li­caj­ných hlia­dok priamo na prie­cho­doch umiest­nila mini vodné spr­chy.  
celý článok ...

Chlapčeka Alfieho odpojili od prístrojov, zatiaľ žije. Modlite sa za neho!

24.04.2018, 07:50čítajte viac ...
Lekári z Liverpoolskej nemocnice odpojili v pondelok večer smrteľne chorého chlapca Alfieho Evansa od prístrojov. Sudcovia v pondelok večer odmietli poslednú žiadosť rodičov, aby ich syna lekári od prístrojov neodpojili. Alfieho otec Tom povedal, že lekári sú šokovaní, že Alfie je stále nažive a samostatne dýcha. "Tvrdo som bojoval za život svojho syna, pretože viem, čo je správne. A pozrite sa teraz, môj syn je stále nažive aj po desiatich strašidelných, srdcervúcich hodinách. Modlite sa za neho!," napísal skoro ráno Tom Evans na facebooku. Rodičia tiež zverejnili na sociálnej sieti fotografiu, na ktorej ho mama Kate James drží v náručí. Krátko predtým ako Alfieho odpojili od prístrojov, pápež František opätovne uverejnil odkaz na jeho podporu.  
celý článok ...

Štát v službách smerákov: najprv prídu hrubokrkí, po nich grófka Rošková

24.04.2018, 07:34čítajte viac ...
Farmári z východného Slovenska zverejňujú nové a nové závažné tvrdenia o bezpráví a o strachu. Šíriť ho má údajne organizovaná skupina na čele s vysokopostavenou političkou Smeru-SD Ľubicou Roškovou.  
celý článok ...

Na Domaši chcú skoncovať s čiernymi stavbami. Obec viní rybárov, tí sa bránia

24.04.2018, 04:58čítajte viac ...
Obec Kvakovce pristúpila aj k radikálnejším krokom, odstraňovaniu čiernych stavieb a chce aj ďalšie tvrdšie opatrenia. Rybári sa voči navrhovaným opatreniam ohradzujú, považujú ich za neprijateľné a protizákonné, upozorňujú na nekompetentnosť starostu a chcú sa brániť.  
celý článok ...

S krížom na funuse - Cirkev, vláda a korupcia

24.04.2018, 11:54čítajte viac ...
Ján Kuciak a Martina Kušnírová nemuseli zomrieť, keby premiér Fico splnil svoj sľub do troch dní odvolať každého ministra podozrivého z korupcie, a keby polícia a prokuratúra ktorú 10 rokov viedol multimilionár Kaliňák, neututlávala väčšinu korupčných káuz. Nemuseli zomrieť, keby náš (post)komunistický kapitalizmus už roky nefungoval ako mafiánsky. Rozkvet tohto korupčného systému uľahčilo aj mlčanie cirkví k tomuto problému.  
celý článok ...

Druhá najväčšia obec na Slovensku nemá čistiareň, so splaškami je problém

23.04.2018, 11:54čítajte viac ...
Čistiareň odpadových vôd v Beluši museli zatvoriť. Druhá najväčšia obec na Slovensku nemá zodpovedajúcu čističku, odkanalizovaná je len na osemnásť percent. Odborníčka varuje, že ak splašky končia nevedno kde, ľudia sa ohrozujú a ani o tom netušia.  
celý článok ...

Fajčenie počas letu v lietadle - prečo majú niektoré popolníky?

23.04.2018, 10:18čítajte viac ...
Roztrasené ruky, nervozita, chuť zapáliť si len čo opustíte letiskovú halu a ešte stále je odmietaná zmienka o závislosti. Niekto problém nemá, iní driapu sedadlo pred sebou. Ako to je vlastne s fajčením počas letu a v lietadlách?  
celý článok ...

Keď došéfoval slovenským colníkom, odišiel do Kambodže stavať domy pre opustené deti

22.04.2018, 07:42čítajte viac ...
Hoci dlhé roky pôsobil vo vysokých funkciách štátnej správy, nikdy si nekupoval jachty ani motorky, ale peniaze využil na dobrú vec.  
celý článok ...

Tanky v Prahe mal Spiegel na titulke už v júli. Ako vyzeral zlomový rok 1968 na prvých stranách svet

22.04.2018, 04:56čítajte viac ...
Na titulné strany sa v roku 1968 často dostali aj udalosti v Československu.  
celý článok ...
 
1  2  3  4 Stránka 1 z 4
 
Zamestnanecká zónaCopyright © 2018 Reklamná agentúra PROFIT (Naša agentúra neručí za obsah príspevkov v inzerátoch a diskusiách), Externá grafika © webdesignhot