Čo nového - aktuálne informácie

V SPOLOČNOSTI

 Aktuálne informácie zo spoločnosti (1/4)

Veľmi zvláštne veci, na ktoré dal internet vysvetlenie

23.02.2019, 07:08čítajte viac ...
Internet je určite veľký zdroj informácií a dokáže pomôcť vo všelijakých situáciách. V tomto prípade ľudia našli zvláštne veci, ktoré nevidíte možno za celý život a spýtali sa na internete, čo to teda je. Tu sú vysvetlenia.  
celý článok ...

Majk Spirit odkázal Nicki Minaj kvôli zrušenému koncertu: Nech ide do p*če!

23.02.2019, 02:51čítajte viac ...
Na koncert Nicki Minaj v Bratislave jej „fanúšikovia“​ dlho nezabudnú. Namiesto veľkolepej šou, sa im totiž dostalo len nekonečného čakania a pár ľútostivých slov od svetovej hviezdy, že kvôli technickým problémom nevystúpi. V skutočnosti speváčka na miesto konania meškala celých 5 hodín. Aj toto je zrejme jeden z dôvodov, prečo jej šou na Slovensku skončila fiaskom. Predskokanom na podujatí mal byť slovenský raper Majk Spirit. Ten má pre hviezdu jasný odkaz - „Nech ide do p*če!“​  
celý článok ...

Legendárnu chalupu z Nevery po slovensky chcú postaviť nanovo (+ FOTO a VIDEO) - mybystrica.sme.sk

23.02.2019, 10:25čítajte viac ...
Čiernohronská železnica v nej plánuje vystavovať fotografie a dokumenty z nakrúcania filmu, zriadila by tu malé múzeum rekvizít a vzdala poctu tvorcom filmu a hereckému kolektívu.  
celý článok ...

Eurokandidátku KDŽP povedú Kuffa, Tkáč a Oberhauser

23.02.2019, 07:54čítajte viac ...
Kresťanská demokracia – Život a prosperita predložila kandidátku do eurovolieb.Na čele kandidátky budú Štefan Kuffa,Marián Tkáč a Viliam Oberhauser.Podľa predsedu KDŽP Štefana Kuffu,Slovensko potrebuje do EP poslať ľudí,ktorí sa nebudú báť jednoznačne postaviť za suverenitu Slovenska v kultúrno-etických otázkach a prinavrátia Európskej únii pôvodný význam–prinášať prosperitu a bezpečnosť a nie vymýšľať ideológie proti životu a rodine.  
celý článok ...

Nikto z nás nemal dokonalých rodičov, nikto.

23.02.2019, 07:43čítajte viac ...
A rovnako ani my z našej strany nebudeme nikdy ako rodičia či ako duchovní pastieri dokonalými.Všetci máme chyby.Naše vzťahy lásky prežívame vždy ako poznačené našimi obmedzeniami a naším egoizmom,preto sú často krát znečistené majetníckymi túžbami alebo manipulovaním druhých.Z tohto dôvodu sa neraz vyznania lásky prevracajú na pocity hnevu a nepriateľstva.Nuž pozri,títo dvaja sa minulý týždeň mali tak radi a dnes sa nenávidia na smrť.  
celý článok ...

Jedinečný dokument Ján a Martina sa stal najsledovanejším štvrtkovým programom

22.02.2019, 09:16čítajte viac ...
Televízia Markíza si vo štvrtok, 21. februára 2019, pripomenula smutné prvé výročie vraždy investigatívneho novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej. Prostredníctvom jedinečného dokumentu s názvom Ján a Martina si za vysokého diváckeho záujmu uctila ich pamiatku.  
celý článok ...

Vojna proti kozám

22.02.2019, 07:48čítajte viac ...
Galapágy je ekvádorské súostrovie známe zvláštnymi druhmi zvierat, napríklad prehistoricky vyzerajúcimi jaštermi a obrími suchozemskými korytnačkami. Galapágy sú však aj miestom kde sa odohrala jedna z najbizardnejších vojen v histórii  
celý článok ...

Kam zmizli Dankovi oponenti?

22.02.2019, 06:27čítajte viac ...
Preto by sme všetci mali pátrať po členoch obhajobnej komisie pána Danka a odhaliť tých, ktorí plagiátorstvo a podvod tolerovali. Ale možno by to bol len stratený a premrhaný čas, keďže stratou všetkých zápisníc i dokladov prichádzam k presvedčeniu, že žiadna obhajoba na Univerzite Mateja Bela sa nekonala. Dajme čas a priestor pánovi Dankovi, aby v kútiku svojej SNS bozkával okrem svojich výložiek majora aj diplom JUDr.  
celý článok ...

Milan Bubák odrieka v Bratislave modlitbu za Jána Kuciaka a Martinu Kušnírovú

22.02.2019, 04:24čítajte viac ...
Milan Bubák odrieka na námestí v Bratislave modlitbu za Jána Kuciaka a Martinu Kušnírovú: „Ján a Martina neostali bezdetní, ostal po nich jasný odkaz a svedectvo ich života. Ani ty, Bože, ani dejiny im to nezabudnú. Daj Bože, aby sme nezabudli ani my.“ „Prosíme ťa, Bože, aj za našich politikov, za rok po smrti sa príliš nevyznamenali.“ Potrebujeme podľa neho politikov, ktorí sú schopní zabudnúť na seba a ktorí vedia spájať a nie rozdeľovať, vodcov, ktorí sa vedia obetovať. „Na to, aby sme takýchto politikov mali, treba prosiť aj za nás, ktorí si politikov vyberáme.“  
celý článok ...

Kňaz Bubák: Ani Ty, Bože, ani dejiny na odkaz Jána a Martiny nezabudnú

22.02.2019, 04:20čítajte viac ...
Kňaz Milan Bubák: Modlitba pri spomienke na Jána Kuciaka a Martinu Kušnírovú, ktorá zaznela z pódia pri proteste Za slušné Slovensko v Bratislave. Zlo je silné len vtedy, keď je skryté a nerozpoznané. Zlo odkryté a rozpoznané svoju silu stráca.  
celý článok ...
 
1  2  3  4 Stránka 1 z 4
 
Zamestnanecká zónaCopyright © 2019 Reklamná agentúra PROFIT (Naša agentúra neručí za obsah príspevkov v inzerátoch a diskusiách), Externá grafika © webdesignhot