Hlavná stránka
Dnes má meniny Vratislav/Vratislava, pošlite pozdrav!
Profituj.com na Facebooku

Čo nového - aktuálne informácie

V SPOLOČNOSTI

 Aktuálne informácie zo spoločnosti (1/4)

S kým pásla husi Zuzana Fialová?

18.06.2018, 05:43čítajte viac ...
Pani Fialová by mohla á priori vedieť,aký názor na potrat bude mať katolícky kňaz,hodný tohto mena.Predtým,ako použila na adresu Mariána Kuffu označenie "blázon",si mohla prečítať aspoň niečo o jeho aktivitách a zásluhách v práci s bezdomovcami a s prepustenými trestancami.Som hlboko presvedčený,že pred r. 89 ona,pán Leško a pani Vacvalová bez zaváhania a bez diskusii používali oslovenie "súdruh, súdružka" aj pre tulipán.  
celý článok ...

Denník ateistu

18.06.2018, 01:35čítajte viac ...
Božský Boch sa vyjadruje k jednej stránke, na ktorej sa prezentuje bigotný fanatik.  
celý článok ...

Architekt Marián Lucký: Každé miesto alebo kraj na Slovensku má na viac - myorava.sme.sk

17.06.2018, 07:08čítajte viac ...
Návrhmi pasívnych stavieb a revitalizácií námestí a iných verejných priestranstiev zaujal nielen na Slovensku, ale aj v Čechách, Rakúsku, Francúzsku i Spojených štátoch amerických. MARIÁN LUCKÝ z Trstenej sa však pozrel aj na Oravu.  
celý článok ...

Kravín Rodovcov možno niekto podpálil

17.06.2018, 04:58čítajte viac ...
Požiarovisko prehľadal špeciálne vycvičený pes.  
celý článok ...

Dobrý Ježiš viezol bystrické medené bohatstvo. Pochovalo ho more - mybystrica.sme.sk

17.06.2018, 03:13čítajte viac ...
Pred desiatimi rokmi prišlo na pobreží Namíbie k unikátnemu objavu. Po 500 rokoch od záhadného zmiznutia objavili vrak lode Bom Jesus, čiže Dobrý Ježiš. S medenými ingotami, označenými trojzubcom. Puncom Antona Fuggera.  
celý článok ...

Druhá facka zeleného starostu obyvateľom Krasňan?

17.06.2018, 02:55čítajte viac ...
Račiansky starosta, ako poslušný koníček developerov, koná výhradne proti občanom. A robí servis developerským spoločnostiam przniacim lokalitu s výraznou vinohradníckou históriou. Tentoraz, aby zrejme zavŕšil svoje 8 ročné úsilie zmrzačiť aj to, čo už bolo vybudované ešte predtým, než uzrel svet, podhadzuje v polročných intervaloch návrhy na územný plán zóny pre Krasňany...  
celý článok ...

Kritická situácia v gymnáziu. Po odchode maturantov zostalo len 19 žiakov

17.06.2018, 11:15čítajte viac ...
Do nového školského roka nie je zapísaný ani jeden žiak.  
celý článok ...

Ammado bojuje proti podvodníkom - Hľadáme poškodených -

17.06.2018, 10:59čítajte viac ...
Stáli sta sa obeťou podvodu? Okradli Vás ŠMEJDI o Vaše posledné peniaze? Prihláste sa a my Vám poskytneme bezplatnú právnu pomoc. Bojujme proti podvodníkom spoločne! Nedovaľte im beztrestne okrádať ostatných.  
celý článok ...

Ceny humanistov 2018

17.06.2018, 09:38čítajte viac ...
Spoločnosť Prometheus – združenie svetských humanistov udelila v roku 2018 čestný titul Humanista roka RNDr. Gustávovi Murínovi, PhD. za aktívny boj proti pseudovede.  
celý článok ...

Otroctvo funguje aj v súčasnosti, dokonca priamo na Slovensku

17.06.2018, 12:15čítajte viac ...
To historické znamenalo vpadnúť do dediny, zajať civilistov, alebo zajať vojakov protivníka. Uväzniť ich a držať ich v zajatí, nechať ich pracovať až do ich smrti, alebo do vykúpenia. To dnešné sa nesie v znamení zajatia a držania do momentu, než človek zomrie, alebo z neho bude zlomená vyčerpaná troska, ktorá nikomu nič nepovie. Len tie menej agresívne formy otroctva sa nesú v znamení drzosti a očakávaní, že otrokárovi nehrozia žiadne následky.  
celý článok ...
 
1  2  3  4 Stránka 1 z 4
 
Zamestnanecká zónaCopyright © 2018 Reklamná agentúra PROFIT (Naša agentúra neručí za obsah príspevkov v inzerátoch a diskusiách), Externá grafika © webdesignhot