Hlavná stránka
Dnes má meniny Elena, Helena, pošlite pozdrav!
Profituj.com na Facebooku

Čo nového - aktuálne informácie

V SPOLOČNOSTI

 Aktuálne informácie zo spoločnosti (1/4)

Podvodné reklamy lákajú na zázrak Susta Fix - pozor!

17.08.2018, 10:20čítajte viac ...
SustaFix je krémom na boľavé kĺby. Teda aspoň sa na to hrá. Podvodný lekár Donovan, ktorý neexistuje, odborníci, zákazníci a množstvo klamlivého obsahu, o ktorom sme informovali v súvislosti s iným webom sa nachádza aj na inej doméne. Podvodné stránky propagované v inzertnom priestore na portáli čas.sk vás nalákajú na kliknutie a nákup zázraku, ktorý zaručene vylieči vaše kĺby. Žiaľ, ide o identický prípravok a kompletný identický podvod, len na  
celý článok ...

Príčinou úhynu divých kačiek v parku sú horúčavy a nezodpovední návštevníci

17.08.2018, 08:57čítajte viac ...
V poslednom období prišlo v parku k nadmernému úhynu divých kačiek. Na vine sú horúčavy a návštevníci, ktorí ich kŕmia.  
celý článok ...

Juraj Kohutiar: Jemne vyladený vesmír

17.08.2018, 07:00čítajte viac ...
Americký autor John Farrell vo svojej knihe Deň, ktorý nemal včera: Lemaître, Einstein a zrod modernej kozmológie (2005) prezentuje pomerne málo známy príbeh pozoruhodného belgického katolíckeho kňaza a matematika Mons. Georga Lemaîtra (1894-1966). Mons. Lemaître je vo vedeckej obci uznávaný za otca teórie veľkého tresku. Einstein verejne prijal Lemaîtrovu teóriu v roku 1931, dva roky po zverejnení Hubblovho výskumu. V roku 1933 sa obaja muži stretli v Pasadene a vzniklo medzi nimi priateľstvo. Kedykoľvek išli spolu na prechádzku, obľúbeným vtipom novinárov sa stal komentár, že vedec židovského pôvodu a katolícky kňaz určite diskutujú o „baránkovi“  
celý článok ...

Stovky kňazov, tisícka obetí. V USA zverejnili správu o zneužívaní v cirkvi

17.08.2018, 05:30čítajte viac ...
Asi dve tretiny z obvinených už nežijú, vo viacerých prípadoch uplynula doba premlčania a voči páchateľom tak nie je možné vzniesť obvinenia. Má ísť o najrozsiahlejšiu správu o sexuálnom zneužívaní v americkej cirkvi. Tento týždeň ju zverejnila tzv. veľká porota, ktorá osemnásť mesiacov vyšetrovala desaťročia utajované prípady sexuálneho zneužívania detí a ich krytie zo strany cirkevných predstaviteľov v šiestich diecézach štátu Pensylvánia.  
celý článok ...

Vyhlásenie novinárov a vydavateľov: Nedovolíme, aby sa zabudlo na Jána a Martinu

17.08.2018, 02:46čítajte viac ...
Stále nevieme, kto ich zabil a prečo to urobil. Vládni politici sa po vražde nezmenili. Naopak. Ich slovník voči novinárom je ešte hrubší. Samotnú vraždu a následnú reakciu verejnosti dokonca spájajú s konšpiráciami. Nezávislí novinári sú pre demokratickú krajinu nenahraditeľní. Nedovoľme, aby sa pol roka po vražde Jna to zabudlo.  
celý článok ...

Historik Róbert Letz: Keď už nemáme Hlinkovo telo, uchráňme si aspoň jeho ducha

16.08.2018, 09:39čítajte viac ...
Nakoľko je ešte osobnosť Andreja Hlinku známa dnešným generáciám? Výskumy, ktoré robil napríklad Inštitút pre verejné otázky, dokazujú, že jeho meno v spoločnosti stále rezonuje. Aj keď Slováci majú k nemu ambivalentný vzťah, teda ani pozitívny, ani negatívny. Žiaľ, naša historická pamäť je v porovnaní s okolitými národmi dosť deravá – ako-tak ešte poznáme udalosti a osobnosti, ktoré sme priamo zažili, no to, čo sa stalo dávnejšie, nám už veľa nehovorí. Ako národ by sme sa nad tým mali zamyslieť.  
celý článok ...

Vodič, ktorý sa zrazil s funkcionárom NAKA tvrdí, že policajt sa snažil situáciu ututlať

16.08.2018, 07:41čítajte viac ...
Bezsenné noci, aj zdravotné problémy. Také sú následky dopravnej nehody vysokopostaveného policajta pod vplyvom alkoholu. S účastníkom tejto nehody sa televízii JOJ podarilo kontaktovať a nakrútiť rozhovor. Podľa jeho výpovede sa elitný policajt snažil celý incident ututlať.  
celý článok ...

Českých vodičov čakajú veľké zmeny. Z povinnej výbavy ubudne množstvo vecí

16.08.2018, 03:42čítajte viac ...
Vodiči v Česku už nebudú musieť meniť lekárničku po vypršaní času použiteľnosti - slovenské Ministerstvo zdravotníctva by sa tiež mohlo prebudiť.  
celý článok ...

Máte 50+ a hľadáte si zamestnanie? -

16.08.2018, 02:08čítajte viac ...
PREDTÝM: 30 rokov ste usilovne pracovali. Každé ráno ste vstávali do zamestnania. Viedli ste plnohodnotný, zmysluplný život.. Pracovali ste na zmeny [...]  
celý článok ...

Stovky kňazov v Pensylvánii zneužili viac než 1000 detí

16.08.2018, 01:24čítajte viac ...
Zneužívanie viac než 1000 detí stovkami kňazov bolo celé desaťročia zatajované predstaviteľmi katolíckej cirkvi v americkom štáte Pensylvánia. Skutočný počet obetí zneužívania môže byť dokonca oveľa vyšší, pretože záznamy sa medzičasom stratili a niektoré z obetí by mohli mať strach o zločinoch hovoriť.  
celý článok ...
 
1  2  3  4 Stránka 1 z 4
 
Zamestnanecká zónaCopyright © 2018 Reklamná agentúra PROFIT (Naša agentúra neručí za obsah príspevkov v inzerátoch a diskusiách), Externá grafika © webdesignhot