Hlavná stránka
Dnes má meniny Elena, Helena, pošlite pozdrav!
Profituj.com na Facebooku

Čo nového - aktuálne informácie

V TECHNOLÓGIÁCH

 Aktuálne informácie zo sveta technológii (1/4)

Nový Google update 1.8.2018 - aké zmeny priniesol pre SEO?

16.08.2018, 04:29čítajte viac ...
Začiatkom augusta Google vydal ďalšiu zmenu algoritmu. Ako sami povedali, jedná sa o globálnu, väčšiu úpravu jadra (core) algoritmu a postihne všetky stránky (či už pozitívne alebo negatívne). V tomto článku sa pozrieme aký vplyv má nová zmena algoritmu na SEO a ktoré stránky najviac postihla a ako predchádzať stratám pozícií. Najviac algoritmus postihol stránky YMYL (Your money or Your life), sú to stránky, ktoré sa týkajú predovšetkým zdravia.  
celý článok ...

Google kalendár bude praktickejší

15.08.2018, 11:12čítajte viac ...
Najnovší update sa dotýka aplikácie Kalendár, ktorá vďaka nej poskytne nové možnosti pri manažmente vytvorených udalostí.  
celý článok ...

Rusi predviedli takmer nezničiteľný terénny nákladiak Arktika

07.08.2018, 05:15čítajte viac ...
Ťažký a ne­za­sta­vi­teľný ná­kladný au­to­mo­bil má na sve­domí ruský vý­robca ťaž­kých vo­zi­diel, spo­loč­nosť Ka­maz. Toto vo­zidlo je ok­rem toho do­pl­nené uni­mo­bun­kou, kde pre­žijú až traja ľu­dia. Je čas vy­brať sa na ko­niec sveta.  
celý článok ...

Do záložne už nemusíte chodiť osobne

07.08.2018, 02:22čítajte viac ...
Je neuveriteľné aké zmeny priniesla elektronická modernizácia. Od dnes je už aj záložňa dostupná online. Prečítajte si článok o jej spustení.  
celý článok ...

Piano z banánů? Chytrá sada pro ovládání počítače učí děti základy elektrotechniky

06.08.2018, 04:31čítajte viac ...
Jak naučit děti základní principy elektrotechniky bez složitých přednášek a vysvětlování? Propojováním kabelů mezi ovocem či zeleninou a chytrou obdovodovou deskou lze vytvořit třeba jednoduchý ovladač počítačových her.  
celý článok ...

F-35 je národná katastrofa vo výške 1,4 bilióna dolárov časť 1.

06.08.2018, 11:44čítajte viac ...
O F35II som písal už jeden krát a narazil som na kvalitný článok a tak ho postupne preložím. JSF je príšerný stíhač, bombardér a útočník - a nevhodný pre lietadlové lode od Dana Graziera  
celý článok ...

Nové vydieračské e-maily: „Poznáme vaše heslo a vieme, že navštevujete erotické stránky!“

06.08.2018, 08:34čítajte viac ...
Máme vaše heslo, e-mailovú adresu a dostali sme sa k vašej webkamere na notebooku/tablete/smartfóne. Nakrútili sme si vás, ako sledujete erotické weby, či pornostránky. Zaplaťte, inak vaše intímne videá rozpošleme na všetky kontakty z vášho Messengeru a Outlooku! Možno aj vám v posledných týždňoch prišlo niečo podobné.  
celý článok ...

Simple Book Publishing

04.08.2018, 02:02čítajte viac ...
Pressbooks je prémiový ľahko použiteľný online softvér pre písanie kníh, ktorý vám umožní vytvoriť knihu, ktorá je pripravená pre tlač, rovnako ako elektronické knihy optimalizované tak, aby boli ľahko použiteľné a vyzerali vynikajúco na všetkých veľkých webstránkach s knihami: Amazon Kindle, Nook, Kobo, eKnizky a ďalšie.  
celý článok ...

Najstaršia bola Praga z roku 1916

01.08.2018, 10:40čítajte viac ...
Najväčší motoristický podnik historických vozidiel na Slovensku Beskyd Rallye napísal svoju 21. kapitolu.  
celý článok ...

Recenzia: Lego U.S.S. Enterprise NCC-1701 od Mega Bloks

01.08.2018, 09:12čítajte viac ...
Vo svete dnes existuje viacero firiem, ktoré vyrábaju Lego, alebo tzv. Lego kompatibilné modely. Väčšinou ide o čínskych výrobcov ako Lepin, ktorí úplne presne kopírujú originál Lego modely, ako napríklad Lepin X-Wing, ktorý som si kúpil pred rokom. Existuje však aj niekoľko firiem ako Mega Bloks, ktoré vyrábajú úplne originalné modely, väčšinou na základe nejakých licencií.  
celý článok ...
 
1  2  3  4 Stránka 1 z 4
 
Zamestnanecká zónaCopyright © 2018 Reklamná agentúra PROFIT (Naša agentúra neručí za obsah príspevkov v inzerátoch a diskusiách), Externá grafika © webdesignhot