Hlavná stránka
Dnes má meniny Branislava, Bronislava, pošlite pozdrav!
Profituj.com na Facebooku

Čo nového - aktuálne informácie

V TECHNOLÓGIÁCH

 Aktuálne informácie zo sveta technológii (1/4)

Vytvorte si vlastnú aplikáciu a zarábajte až 300 eur denne!

11.12.2018, 08:25čítajte viac ...
Vaša šanca na vytvorenie kvízu, ktorý si stiahne niekoľko desiatok, alebo stoviek tisíc ľudí je naozaj veľká. Stačí len vymyslieť tému a môžete začať.  
celý článok ...

Vieme, čo chcú ITčkári

10.12.2018, 02:33čítajte viac ...
Viac ako 10 000 ľudí chýba dnes v IT na Slovensku. Ako sa vyjadril pre Forbes známy expert na talent management Josh Bersin: ,,Vojna o talent sa skončila. Vyhral talent.” V súčasnosti si IT špecialisti môžu vyberať. Čo ich zaujíma, keď sa rozhodujú či zostať alebo odísť? S čím sú v IT firmách spokojní? Čo ich štve?  
celý článok ...

Němečtí umělci nachystali past na neonacisty. Ti se sami prozradili

09.12.2018, 09:10čítajte viac ...
Dnes vyšlo najevo, že neonacisté sedli skupině umělců na lep. Ve skutečnosti se totiž označili navzájem sami. Centrum politické krásy původní výzvu stáhlo a nyní na svých stránkách pouze uvádí, jak probíhal sběr dat. Neonacisté svá jména a jména svých kamarádu prozrazovali na online pranýři jednoduše tím, jak je zadávali do vyhledávače stránky. Díky tomu bylo identifikováno více než 1 500 přívrženců ultrapravice a pomocí datové vizualizace jsou z  
celý článok ...

PureVPN Addon – Ako Nainštalovať Doplnok Do KODI

09.12.2018, 08:36čítajte viac ...
PureVPN je služba, ktorá vám umožní bezpečné a šifrované pripojenie na internet. Skratka VPN znamená, že ide o virtuálnu privátnu sieť,ktorá je tvorená stovkami až tisíckami serverov, strategicky rozmiestnených po celom svete. Konkrétne sieť PureVPN je tvorená viac ako 2 000 servermi,ktoré sú umiestnené vo viac ako 180 krajinách sveta.  
celý článok ...

Bez chladničky je život ťažký

07.12.2018, 12:41čítajte viac ...
Ako samozrejmosť berieme spústu vecí okolo seba. Používame rôzne zariadenia bez toho, že by sme si ich uvedomovali. Až ich porucha nás vráti do inej reality. Až vtedy si uvedomujeme, koľko času nám šetria a ako robia náš život pohodlný. Ako minule, keď sa nám pokazila chladnička.  
celý článok ...

Spiro potrubí jako důležitá součást vzduchotechniky

06.12.2018, 04:06čítajte viac ...
SPIRO potrubí je kruhové spirálně vinuté vzduchotechnické potrubí, které je vyrobeno z galvanicky pozinkovaného plechu. Vzduchotechnické kruhové potrubí SPIRO je určené pro aplikace klimatizace nebo větrání.  
celý článok ...

Čísla a znaky v Jave - Learn2Code.sk

03.12.2018, 10:59čítajte viac ...
V tomto článku sa spolu pozrieme na základy práce s číslami a znakmi v programovacom jazyku Java.  
celý článok ...

Ako využiť seo nástroj Marketing Miner v praxi

26.11.2018, 02:38čítajte viac ...
Najpoužívanejší seo nástroj v Česku je Marketing Miner. Chcete vedieť ako ho efektívne využiť pre váš online projekt? Toto všetko sa dočítate v článku. Málokto však tuší, že ho dokáže využiť každí, kto má online projekt a ušetriť vďaka nemu svoj cenný čas. Kompletné využitie Marketing Mineru podľa toho kto ho používa (copywriter, PPC špecialista, webdesigner...) nájdete v sekcií prehľad minerov.  
celý článok ...

Black Friday 2018 – zľavy na WordPress šablóny a pluginy

23.11.2018, 05:20čítajte viac ...
Chceli by ste výhodnejšie získať obľúbené WordPress šablóny a pluginy? Black Friday je najlepší čas na nákup prémiových WordPress produktov.  
celý článok ...

Pohybové čidlo ohlídá jakýkoliv objekt. Co všechno umí a jak vybrat?

23.11.2018, 03:02čítajte viac ...
Detektory pohybu patří k nejspolehlivější ochraně proti zlodějům. Pomáhají odhalit pokus o vloupání. Navíc při detekci pohybu spustí zvukový nebo světelný alarm a pokud si pořídíte chytré čidlo, dá vám vědět SMS zprávou. Pohybové čidlo ale využijete i v případě, že chcete mít přehled o pohybu blízkých osob — například jestli se děti vrátily domů ze školy, nebo jestli nemocná babička neodešla sama z bytu.  
celý článok ...
 
1  2  3  4 Stránka 1 z 4
 
Zamestnanecká zónaCopyright © 2018 Reklamná agentúra PROFIT (Naša agentúra neručí za obsah príspevkov v inzerátoch a diskusiách), Externá grafika © webdesignhot