Hlavná stránka
Dnes má meniny Elena, Helena, pošlite pozdrav!
Profituj.com na Facebooku

Čo nového - aktuálne informácie

ZÁBAVA

 Aktuálne informácie - zábava (1/4)

Požičajte si elektrokolobežku a spravte si unikátny výlet

16.08.2018, 03:40čítajte viac ...
Dajte elektrickým kolobežkám šancu a vyskúšajte zaujímavé výlety v Bratislave, prípadne si naložte elektrokolobežku do auta a prejdite si akékoľvek zaujímavé destinácie. Požičanie stojí len pár eur, ktoré sa vám zaručene vyplatia v podobe unikátneho výletu a krásnych spomienok.  
celý článok ...

Můj první prut na vláčení

16.08.2018, 04:33čítajte viac ...
Vláčení mi učarovalo. Patřím k těm rybářům, kteří se každý rok nemohou dočkat 16.6., tedy dne, kdy začíná sezona dravců. Vzpomínám si na den, kdy jsem dostal svůj první prut na vláčení. Já, v pětatřiceti letech začínající rybář, jsem byl šťastný jako malé dítě.  
celý článok ...

9 nových adventure her pro PC, 4 zdarma

06.08.2018, 02:50čítajte viac ...
Tohle je opravdová letní smršť adventur zdarma! Ke stažení přímo z Windows Store pro Windows 10, plně česky, bez reklam a jiných háčků. Kdo má tenhle žánr rád a mrzí ho, že se adventur vydává málo, ten bude příjemně překvapený.  
celý článok ...

Tento pes zvládol slávne fotky Madonny lepšie ako ona

06.08.2018, 09:39čítajte viac ...
Jeden francúzsky fotograf sa rozhodol vytvoriť si bočný projekt so svojim psom Maxom a štylizuje ho do štýlu fotiek slávnej speváčky. Slávne fotky Madonny sú napodobnené tak dokonale, že nespoznáte rozdiel  
celý článok ...

Hledáte divokou krajinu, hluboká jezera a zajímavé památky? Zkuste vyrazit do Skotska

30.07.2018, 09:38čítajte viac ...
Země pohledných kopců a hor, rašelinišť a whisky. Proměnlivé počasí zde není výjimkou, v jeden moment může pršet a za chvilku svítit slunce. V tomto článku dostanete tip na sedm nejlepších známých i těch měně známých míst ve Skotsku, které se vyplatí navštívit.  
celý článok ...

Počas prázdnin nielen oddychujte. Venujte sa tomu, čo ste nestíhali v škole

30.07.2018, 07:43čítajte viac ...
Kto z nás by si nepamätal ten pocit radosti, keď prišli dlho očakávané prázdniny. Teplo, slnko, voda, zábava, smiech a veľa priateľov. Aj toto sú znaky leta, ktoré všetci veľmi dobre poznáme. Ale aj počas leta by sme mali byť produktívni a okrem oddychu urobiť niečo pre svoje telo a myseľ.  
celý článok ...

Keď pes žobre o jedlo

30.07.2018, 10:35čítajte viac ...
Psíci a aj iní domáci miláčikovia nemajú svoje hranice, pokiaľ sa jedná o jedlo. O to by dokázali rozhádzať domácnosť a nahnevať každého človeka, len aby sa k nemu dostali. Ako to vyzerá, keď pes žobre o jedlo bez zábran?  
celý článok ...

Dovolená v Tyrolsku, super tipy na výlety

28.07.2018, 05:17čítajte viac ...
Tato oblast je obklopena Alpami a nachází se zde plno jezer a lesů, takže si člověk užije spoustu turistiky a chození na túry. Dovolená nebo jen prodloužený víkend v Tyrolsku je nezapomenutelným zážitkem, jelikož kromě turistiky tu bezpochyby naleznete i dobrodružné, možná až adrenalinové aktivity.  
celý článok ...

Odkrýváme krásu Nového Zélandu

28.07.2018, 09:48čítajte viac ...
Toužíte si prožít nádhernou dovolenou a prohlédnout si překrásnou, průmyslem neznečištěnou, krajinu a možná i na vlastní oči vidět, kde bydlel sám Frodo a Bilbo Baggins? Pak je Nový Zéland tím pravým místem pro vás a vaši dovolenou.  
celý článok ...

Vyjednávacia strategia londýnskej vlády pro Brexit

24.07.2018, 11:01čítajte viac ...
Konecne genialne riesenie konzervativcov, ktore uspokoji snad vsetkych britskych blahovcov.  
celý článok ...
 
1  2  3  4 Stránka 1 z 4
 
Zamestnanecká zónaCopyright © 2018 Reklamná agentúra PROFIT (Naša agentúra neručí za obsah príspevkov v inzerátoch a diskusiách), Externá grafika © webdesignhot